اخبار خبر
 • هفته استراحت شاخص سهام

  هفته استراحت شاخص سهام

  بورس اوراق بهادار تهران با ثبت افت ۴درصدی در هفته گذشته توانست هفته‌ای همراه با اصلاح و استراحت را نمایان کند. به این ترتیب شاخص کل بورس با ریزش ۸۷۶۵واحدی در مجموع هفته‌ای که گذشت به سطح ۲۱۱هزار واحدی بازگشت.
  ۱۳۹۸/۲/۲۱
 • ایران شریک اقتصادی و بازرگانی مهم چین
  سخنگوی وزارت بازرگانی چین تاکید کرد؛

  ایران شریک اقتصادی و بازرگانی مهم چین

  ایران از مهمترین تولیدکنندگان نفت جهان است و صدور نفت ایران نقش مهمی در ثبات بازار جهانی انرژی دارد.
  ۱۳۹۸/۲/۲۰
 • چه کسی واجب‌تر از کارگران در اختصاص ارز است؟

  چه کسی واجب‌تر از کارگران در اختصاص ارز است؟

  یک مقام مسئول کارگری با اشاره به کاهش قدرت خرید خانوارهای کارگری، اختصاص ارز نیمایی به "اتحادیه امکان" را به منظور تهیه و توزیع کالای مرغوب و ارزان قیمت خواستار شد.
  ۱۳۹۸/۲/۲۰
 • پرداخت سود سهام عدالت کارکنان دولت و بازنشستگان از فردا

  پرداخت سود سهام عدالت کارکنان دولت و بازنشستگان از فردا

  مرحله پایانی پرداخت سود سهام عدالت عملکرد سال ۱۳۹۶ مربوط به مشمولان شامل کارکنان دستگاههای اجرایی و بازنشستگان از فردا(شنبه، ۲۱ اردیبهشت) آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۲/۲۰
 • چک برگشتی دارید حتما از بانک کد رهگیری بگیرید

  چک برگشتی دارید حتما از بانک کد رهگیری بگیرید

  ۷ماه از ابلاغ اصلاحیه قانون چک ازسوی بانک مرکزی می‌گذرد و نه تنها مردم اطلاع دقیقی از مفاد این بخشنامه برای رسیدن به حقوق خود ندارند،بلکه شعب بانکی نیز توجهی به متن دستورالعمل اجرایی ندارند.
  ۱۳۹۸/۲/۲۰
 • نگرانی اروپایی ها از واکنشهای ایران

  نگرانی اروپایی ها از واکنشهای ایران

  شماری از سیاستمداران و نمایندگان پارلمان انگلیس با تقبیح اقدام امریکا در خروج از برجام و تشدید تحریم ها علیه ایران نگرانی خود را از اقدامات تلافی جویانه تهران و کاهش سطح تعهدات خود در برجام ابراز کردند و از دولت انگلیس خواستند در حفظ برجام و کاهش تنشها بکوشد .
  ۱۳۹۸/۲/۲۰
 • کالای ایرانی چقدر برای مشتریان جذاب است؟

  کالای ایرانی چقدر برای مشتریان جذاب است؟

  یکی از عناصر بسیار تأثیرگذار در تقویت جذابیت کالا برای مشتری به میزان کیفیت آن باز می‌گردد، شاخصی که به موازات ارتقای آن، رونق تولید آن محصول فزاینده‌تر خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۲/۲۰
 • تحریم نفت ایران بی ثباتی بازار جهانی انرژی را بدتر می‌کند
  چین:

  تحریم نفت ایران بی ثباتی بازار جهانی انرژی را بدتر می‌کند

  وزارت بازرگانی چین اعلام کرد این کشور مخالف تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران است و تحریم نفت ایران تنها بی ثباتی بازارهای جهانی انرژی را بدتر می‌کند.
  ۱۳۹۸/۲/۲۰
 • واردات از ایران به مرز صفر رسید
  افت تجارت ایران و آمریکا به یک سوم

  واردات از ایران به مرز صفر رسید

  مبادلات تجاری ایران و آمریکا در ۳ ماهه نخست سال جاری میلادی با افت ۶۷ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۱۵.۱ میلیون دلار رسید.
  ۱۳۹۸/۲/۲۰
 • چرا عراق واردات برخی کالاهای ایرانی را ممنوع کرد؟

  چرا عراق واردات برخی کالاهای ایرانی را ممنوع کرد؟

  رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق معتقد است آنچه در رابطه با ممنوع شدن واردات برخی کالاهای ایرانی به عراق مطرح شده، یک مساله‌ در چارچوب سیاست‌گذاری‌های کلان دولت عراق است که صادرکنندگان ایرانی می‌توانند با وجود آن، اهداف خود در این بازار را دنبال کنند.
  ۱۳۹۸/۲/۲۰
 • ادامه رشد هیجانی شاخص بورس بعید است
  کارشناس بازار سرمایه:

  ادامه رشد هیجانی شاخص بورس بعید است

  یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه اکنون بازار سهام به آرامشی رسیده که ادامه رشد هیجانی شاخص بورس بعید به نظر می رسد، گفت: فشار فروش به طور کامل از بازار خارج شده و با توجه به اصلاحات صورت گرفته می توان نسبت به آینده شاخص بورس خوشبین بود.
  ۱۳۹۸/۲/۲۰
 • ریزش هفت کانالی شاخص سهام

  ریزش هفت کانالی شاخص سهام

  تداوم عرضه‌ها در بازار سهام روز گذشته نیز اثر خود را با ریزش بیش از هفت کانالی شاخص سهام منعکس کرد. به این ترتیب کاهش افزون بر ۵/ ۳ درصدی نماگر اصلی بازار ارتفاع آن را به سطح ۲۰۸ هزار و ۱۹۷ واحدی هدایت کرد تا بازدهی شاخص عنوان شده از ابتدای سال جدید به ۶/ ۱۶ درصد تقلیل یابد. از سویی شاخص کل هم‌وزن نیز نسبت به روز دوشنبه با سرعت بیشتری گرفتار روند نزولی شد و حدود ۵/ ۳ درصد عقب نشست.
  ۱۳۹۸/۲/۱۸
 • توزیع سبدمعیشتی به مددجویان نهادهای حمایتی در ماه رمضان

  توزیع سبدمعیشتی به مددجویان نهادهای حمایتی در ماه رمضان

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی توئیتی از توزیع سبدمعیشتی به خانواده‌های هدف نهادهای حمایتی در ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۲/۱۸
 • کوپنی شدن کالاهای اساسی، عاملی برای جلوگیری از دلالی و گرانی

  کوپنی شدن کالاهای اساسی، عاملی برای جلوگیری از دلالی و گرانی

  عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار با تاکید بر اهمیت سهم ماکارونی و تن ماهی در سفره غذای کارگران گفت: اگر دولت با توزیع کوپن، کالاهای اساسی را به طور هفتگی یا ماهانه به گونه‌ای سهمیه‌بندی کند که هر خانوار به تناسب نیاز خود خرید کند، هم دست دلالان بازار قطع می‌شود و هم جلو افزایش قیمت برخی کالاها گرفته می‌شود.
  ۱۳۹۸/۲/۱۸
 • ورود پلیس اقتصادی به بحث مالیات

  ورود پلیس اقتصادی به بحث مالیات

  رئیس پلیس امنیت اقتصادی کشور گفت: تعریف ما از بازار این‌گونه است؛ افرادی که سالم در بازار کار می‌کنند و تجارت واقعی دارند مالیات خود را پرداخت می‌کنند؛ اما کسی که مالیات نمی‌دهد یعنی تجارت ناسالم دارد.
  ۱۳۹۸/۲/۱۸
 • بیانیه مهم شورای عالی امنیت ملی خطاب به کشورهای عضو برجام

  بیانیه مهم شورای عالی امنیت ملی خطاب به کشورهای عضو برجام

  شورای عالی امنیت ملی با صدور بیانیه ای خطاب به کشورهای عضو برجام، با اشاره به اینکه "جمهوری اسلامی ایران در طول یکسال گذشته و پس از خروج غیرقانونی ایالات متحده آمریکا از توافق برجام و نقض مصوبات شورای امنیت سازمان ملل متحد، نهایت خویشتن داری را از خود نشان داده و به درخواست دیگر اعضای برجام فرصت قابل توجهی در اختیار آنها قرار داده است"، تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران در راستای صیانت از امنیت و منافع ملی مردم ایران، و در اعمال حقوق خود مندرج در بندهای ۲۶ و ۳۶ برجام، از امروز ۱۸ اردیبهشت ۹۸ برخی اقدامات خود در توافق برجام را متوقف می کند.
  ۱۳۹۸/۲/۱۸
 • بازارهای آسیا افت ۵ هفته‌ای خود را کمی جبران کردند

  بازارهای آسیا افت ۵ هفته‌ای خود را کمی جبران کردند

  بازارهای آسیایی در معاملات روز سه شنبه با روند افزایشی همراه شدند و از پایین‌ترین سطحی که در پنج هفته‌ پیش به خود دیده بودند کمی بالاتر نشستند، اما همچنان نگرانی سرمایه‌گذاران نسبت به آینده جنگ تجاری چین و آمریکا ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۲/۱۷
<< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
تصویر روز
 • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

 • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

 • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

 • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

 • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل