کد خبر: ۹۸۴۱ - تاریخ خبر: ۱۴:۴۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۳

انعقاد ۱۷ هزار قرارداد آتی سکه
روز گذشته در بورس کالا رقم خورد؛

انعقاد ۱۷ هزار قرارداد آتی سکه

معامله گران بازار آتی سکه روز گذشته ۱۷ هزار و ۵۷۲ قرارداد برای تحویل ماه های آینده را به ارزش ۲ هزار و ۹۳۹ میلیارد ریال منعقد کردند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،دیروز در سررسید اسفند ماه امسال 653 قرارداد منعقد شد که قیمت تسویه سکه با رشد 0.06 درصدی به یک میلیون و 540 هزار تومان رسید. در سررسیدهای اردیبهشت ماه 97 و تیرماه سال آینده نیز به ترتیب 87 و 256 قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه برای تحویل اردیبهشت ماه با رشد 0.02 درصدی به یک میلیون 568 هزار تومان و برای تحویل تیرماه سال آینده با افت 0.03 درصدی به یک میلیون و 598 هزار تومان رسید.

همچنین دو سررسید دورتر بازار که به طور معمول بیشترین حجم قراردادها به این دو سررسید اختصاص دارد، موعد تحویل شهریور و آبان ماه سال آینده هستند که روز گذشته در سررسید شهریور 2 هزارو 601 قرارداد و در سررسید آبان 97 بالغ بر 13 هزار و 975 قرارداد بر تابلوی معاملات درج شد.

بهای سکه در قرارداد تحویل شهریور سال آینده 0.1 درصد افت یافت و یک میلیون و 640 هزار تومان معامله شد و در قرارداد آبان ماه سال آینده نیز معامله گران شاهد ثبت سکه یک میلیون و 687 هزار تومانی با 0.14 درصد افت بر تابلوی معاملات بودند.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل