کد خبر: ۹۳۲۸ - تاریخ خبر: ۱۶:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

انعقاد ۲۹ هزار قرارداد آتی سکه در بورس کالا

انعقاد ۲۹ هزار قرارداد آتی سکه در بورس کالا

معامله گران بازار آتی سکه روز گذشته ۲۹ هزار و ۹۵۹ قرارداد برای تحویل ماه های آینده را به ارزش ۴ هزار و ۸۶۴ میلیارد ریال منعقد کردند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،دیروز در سررسید دی ماه امسال 224 قرارداد منعقد شد که قیمت تسویه سکه با رشد 0.04 درصدی به یک میلیون و 478 هزار تومان رسید. در سررسیدهای اسفند امسال و اردیبهشت سال آینده نیز به ترتیب 337 و 99 قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه برای تحویل اسفند ماه با رشد 0.02 درصدی به یک میلیون 501 هزار تومان و برای تحویل اردیبهشت سال آینده با رشد 0.07 درصدی به یک میلیون و 537 هزار تومان رسید.

همچنین دو سررسید دورتر بازار که به طور معمول بیشترین حجم قراردادها به این دو سررسید اختصاص دارد، موعد تحویل تیر و شهریور سال آینده هستند که روز گذشته در سررسید تیر یک هزار و 218 قرارداد و در سررسید شهریور 97 بالغ بر 28 هزار و 81 قرارداد بر تابلوی معاملات درج شد.

بهای سکه در قرارداد تحویل تیر سال آینده 0.08 درصد رشد کرد و یک میلیون و 576 هزار تومان معامله شد و در قرارداد شهریور سال آینده نیز معامله گران شاهد ثبت سکه یک میلیون و 628 هزار تومانی بر تابلوی معاملات بودند.

 برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل