کد خبر: ۹۲۰۶ - تاریخ خبر: ۱۱:۳۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۷

برگزاری کارگاه های آموزشی کودک و طبیعت در قلب تهران
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ خبر داد؛

برگزاری کارگاه های آموزشی کودک و طبیعت در قلب تهران

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ از برگزاری کارگاه های آموزشی کودک و طبیعت در قلب تهران خبر داد و گفت: مرکز مدیریت محیط زیست شهرداری تهران با همکاری اداره محیط زیست منطقه ۶ در نظر دارد به منظور توانمندسازی فعالان حوزه کودک و محیط زیست کارگاه آموزشی با موضوع ضرورت ایجاد فرصت یادگیری برای کودکان در بستر طبیعت را برگزار کند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،افشین خدامی افزود: این کارگاه با چهار محور ضرورت ایجاد فرصت تجربه طبیعت برای کودکان 3-12 سال، تبیین مفهوم مدارس طبیعت، معنا و نیازهای تسهیلگری تعامل کودک و طبیعت و شناسایی امکان¬های ایجاد فرصت تعامل با طبیعت برای کودکان در محیط اطرافمان برگزار می شود. 

خدامی با اشاره به اهمیت پایداری و گسترش هرچه بیشتر  رویکردهای آموزشی کودک و طبیعت گفت: کودکان باید به صورت عینی با طبیعت آشنا شوند تا آن را بخشی از زندگی خود دانسته و برای حفظ و نگهداشت آن تلاش کنند. 
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 6 تصریح کرد: در دنیای امروز و به واسطه زندگی ماشینی، طبیعت از زندگی کودکان دور شده و کودکان امروزی آشنایی چندانی با طبیعت ندارند و به دنبال آن هستیم تا ارتباط کودکان با طبیعت را دوباره زنده کنیم. 
خدامی اضافه کرد: امروزه در دنیا مدارس طبیعت به دنبال پیوند ارتباطات کودکان با طبیعت هستند و ما نیز برای رشد و پرورش کودکان که آینده سازان شهر و کشور هستند باید این مفهوم را دنبال کنیم


ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل