کد خبر: ۸۹۸۱ - تاریخ خبر: ۱۱:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۶

مانع جدی برای ساخت موزه ایران درودی وجود ندارد
شهردار منطقه ۶ در دیدار با ایران درودی تصریح کرد؛

مانع جدی برای ساخت موزه ایران درودی وجود ندارد


به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین، در این دیدار ایران درودی با شرحی از وضعیت موزه که قرار است 195 اثر فاخر هنری خودش را به نمایش بگذارد گفت: کار طراحی بنای این موزه با هنرمندی جهانگیر درویش که از معماران شناخته شده جهان است صورت گرفته و بنا در چهار طبقه با کاربری فرهنگی ساخته می شود تا به عنوان پایگاهی آموزشی برای هنردوستان و هنرآموزان مورد استفاده قرار گیرد.

او با اشاره به اینکه با توجه به اینکه بنای موزه طرح دکتر درویش است به عنوان یک اثر جهانی به حساب خواهد آمد گفت: برای ساخت موزه تنها به دنبال آخرین مجوزها از سوی نهادهای مسئول هستیم.
عظیم بابایی شهردارمنطقه 6 در این دیدار با اشاره به اینکه کار ساخت موزه پیگیری خواهد شد تصریح کرد: با توجه به اینکه ملک این موزه در منطقه 6 واقع شده به دنبال پیگیری کارهای ساخت بنا هستیم تا به زودی به سرانجام رسد.
بابایی پروسه ساخت موزه و مراحل کار را  توضیح داد و گفت: با همکاری مشترک با شهرداری مرکز کار ساخت موزه به سرانجام خواهد رسید و مدیریت شهری برای ساخت موزه ایران درودی تمامی تسهیلات را فراهم می کند.
بابایی تصریح کرد: مانع جدی برای ساخت موزه ایران بانوی نقاشی ایران وجود ندارد.
ایران درودی در انتها با تقدیر از عملکرد شهرداری منطقه 6 خواستار حمایت همه جانبه مدیریت شهری برای ساخت این موزه ملی شد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل