کد خبر: ۷۸۷۰۴ - تاریخ خبر: ۱۴:۳۴ - ۱۴۰۰/۱/۱۵

تیلور پس از المپیکی شدن در مورد یزدانی چه گفت؟

تیلور پس از المپیکی شدن در مورد یزدانی چه گفت؟

رقیب حسن یزدانی پس از قهرمانی در مسابقات انتخابی تیم ملی آمریکا، در مورد حضور در المپیک و رقابت با حسن یزدانی صحبت کرد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،دیوید تیلور با دو پیروزی در فینال مسابقات انتخابی وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد آمریکا، صاحب دوبنده تیم ملی کشورش در المپیک توکیو شد. تیلور پس از این قهرمانی در گفتگویی ویدئویی با خبرنگار اتحادیه جهانی کشتی، گفت: کارم تمام نشده است. این قدم اول بود. اول باید عضو تیم شد و سپس به فکر آماده سازی برای المپیک توکیو بود. درست است که باید بر روی المپیک تمرکز کرد اما اگر برای مسابقات انتخابی آماده نباشی دیگر المپیکی وجود نخواهد داشت و قبلا از این موضوع درس گرفته ام.

او به مصدومیت یکسال و نیم قبلش اشاره کرد و گفت: ریکاوری سریعی داشتم و 10 ماه پس از آن سهمیه المپیک را (در مسابقات پان آمریکن) گرفتم. سال قبل هم برای مسابقات انتخابی آماده شده بودم اما یکسال به تاخیر افتاد که مطمئنا به آماده تر شدن من کمک کرد. البته سال قبل هم آماده مبارزه کردن بودم و همه می دانند که از وقتی بچه بودم همیشه آماده مبارزه بوده ام. از سال قبل هم سخت تمرین کردم و حالا که به مسابقات برگشته ایم، هیجان زده هستم.

تیلور در پاسخ به این سوال که آیا پیش از المپیک در تورنمنت بین المللی شرکت می کنی، پاسخ واضحی نداد و گفت: باید بنشینیم و تقویم را نگاه کنیم و طوری برنامه ریزی کنیم که برای توکیو در اوج آمادگی باشم. همه می دانند من دارم چکار می کنم. سه هزار ایرانی دائم به من می گویند که یزدانی چه کشتی گیر بزرگی است. من می دانم که او چه کشتی گیر بزرگ و تشنه پیروزی است. او رقیب بزرگی است اما من هم تشنه پیروزی هستم. همچنین کشتی گیران با استعداد دیگری هم در این وزن حضور دارند و نگاه من فقط به یک نفر نیست و باید برای هر مسابقه ای آماده بود. البته مسابقه من و یزدانی نبرد سختی است و وقتی تمرین می کنیم هم چشم به همدیگر داریم بنابراین فرصت مبارزه با او یک فرصت بزرگ خواهد بود. من تمام زندگی ام را تمرین کرده ام و عاشق کشتی هستم. حالا هم شانس کشتی گرفتن در بزرگترین رویداد را پیدا کرده ام.


برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • ضدعفونی سطوح برای پیشگیری از کرونا

  • توصیه های غذایی برای پیشگیری از کرونا

  • تفاوت ویروس کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی

  • نگاهی به شاخص های کیفیت هوای تهران از ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۸

  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل