کد خبر: ۷۷۴۱۱ - تاریخ خبر: ۱۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۸

چرا مجامع شرکت‌های استانی سهام عدالت لغو شد؟

چرا مجامع شرکت‌های استانی سهام عدالت لغو شد؟

تایید نشدن صلاحیت برای تصدی هیئت مدیره شرکت‌های استانی سهام عدالت باعث لغو برگزاری مجامع شرکت‌های سرمایه گذاری استانی شد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،محمد رضا پور رضایی در رابطه با لغو برگزاری مجامع شرکت‌های سرمایه گذاری سهام عدالت در 20 و 23 اسفند ماه گفت:شرکت‌های سرمایه گذاری در طول 10 الی 15 سال گذشته برای ثبت نام سهام عدالت زحمات زیادی کشیدند، اما از این پس فرایند 5 مرحله‌ای برای شرکت ها‌ی سرمایه گذار تعریف شده است که پس از درج نماد و پذیرش، نمادشان در تابلو بورس پذیرش می‌شوند.

وی ادامه داد: امروز 27 شرکت سرمایه گذاری استانی در سطح کشور وجود دارد که مراحل پذیرش، ثبت و بازگشایی نماد را انجام دادند و مرحله اساسنامه و برگزاری مجامع آن‌ها در حال انجام است.

مشاوره اجرایی سهام عدالت گفت: قرار بود انتخابات هیئت مدیره شرکت‌های استانی سهام عدالت در زمان تعیین شده یعنی بیستم و بیست و سوم اسفندماه برگزار شود، اما با هماهنگی شورای عالی بورس و وزارت اقتصاد لغو و به سال بعد موکول شد.

وی ادامه داد: برای اینکه سهامداران بتوانند در مجامع استانی خود شرکت کنند حتما باید در سامانه سجام ثبت نام کنند بنابراین برای مشارکت بیشتر سهامداران مجامع لغو شد.

پور رضایی تاکید کرد: هیئت مدیره شرکت‌های استانی سهام عدالت تایید صلاحیت نشدند به همین دلیل مجامع برگزار نشد.

وی تصریح کرد:شرکت سرمایه گذاری استان تهران و البرز 3 میلیون و 400 هزار سهامدار دارد که ثبت نماد شرکت‌های سرمایه گذاری تهران و البرز در حال انجام است.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • ضدعفونی سطوح برای پیشگیری از کرونا

  • توصیه های غذایی برای پیشگیری از کرونا

  • تفاوت ویروس کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی

  • نگاهی به شاخص های کیفیت هوای تهران از ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۸

  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل