کد خبر: ۷۳۳۵۵ - تاریخ خبر: ۱۴:۲۹ - ۱۳۹۹/۸/۶

تاپیکو
طی مهرماه

تاپیکو" تنها خریدار بود

شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، تنها خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و سهام هیچ شرکت بورسی را واگذار نکرد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین و به نقل از سنا

شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با سرمایه ۸۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۰۵ هزار و ۲۱۱ میلیارد و ۱۷۲ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۲۱۹ هزار و ۴۵۹ میلیارد و ۴۲۳ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش یک هزار و ۷۰۵ میلیارد و ۴۳۱ میلیون ریال به ۱۰۶ هزار و ۹۱۶ میلیارد و ۶۰۳ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین نیز با کاهش ۴۰ هزار و ۱۷۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال معادل یک بیلیون و ۱۷۹ هزار و ۲۸۲ میلیارد و ۷۲۳ میلیون ریال محاسبه شد.

شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۷۰۵ میلیارد و ۴۳۱ میلیون ریال خریداری کرد و سهام هیچ شرکت بورسی را واگذار نکرد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • ضدعفونی سطوح برای پیشگیری از کرونا

  • توصیه های غذایی برای پیشگیری از کرونا

  • تفاوت ویروس کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی

  • نگاهی به شاخص های کیفیت هوای تهران از ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۸

  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل