کد خبر: ۷۱۷۸۴ - تاریخ خبر: ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۷/۴

۸۷۰ هزار آمریکایی دیگر این هفته درخواست بیمه بیکاری دادند

۸۷۰ هزار آمریکایی دیگر این هفته درخواست بیمه بیکاری دادند

با کندتر شدن ریکاوری بازار کار آمریکا از پاندمی کرونا، تعداد افرادی که این هفته برای اولین بار درخواست حمایت از بیکاری خود را ثبت کردند از آن‌چه تحلیل‌گران انتظار داشتند بیشتر شد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین، با کندتر شدن ریکاوری بازار کار آمریکا از پاندمی کرونا، تعداد افرادی که این هفته برای اولین بار درخواست حمایت از بیکاری خود را ثبت کردند از آن‌چه تحلیل‌گران انتظار داشتند بیشتر شد.

اداره کار آمریکا اعلام کرد تعداد افرادی که در هفته منتهی به 19 سپتامبر برای اولین بار درخواست دریافت حقوق بیکاری خود را ثبت کرده‌اند به 870,000 نفر رسیده است.

این در حالی است که اقتصاددانان شرکت‌کننده در نظرسنجی داوجونز پیش‌بینی می‌کردند تنها 860,000 نفر این هفته درخواست حمایت از بیکاری خود را به ثبت برسانند.

در اوج اخراج کارکنان در فصل بهار هر هفته بیش از 6 میلیون آمریکایی درخواست حمایت از بیکاری خود را ثبت می‌کردند. در آن زمان کنگره آمریکا تصویب کرد برای حمایت اضافی از بیکاران علاوه بر حقوق بیکاری هر هفته 600 دلار به آنها پرداخت شود. حالا با به پایان رسیدن این طرح حمایتی اضافی هر هفته افراد بیشتری تمایل دارند دوباره به دنبال کار بگردند.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • ضدعفونی سطوح برای پیشگیری از کرونا

  • توصیه های غذایی برای پیشگیری از کرونا

  • تفاوت ویروس کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی

  • نگاهی به شاخص های کیفیت هوای تهران از ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۸

  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل