کد خبر: ۷۱۷۳۶ - تاریخ خبر: ۱۴:۴۳ - ۱۳۹۹/۷/۱

نیمه نخست سال ۹۹ هم گذشت، از خصوصی‌سازی سرخابی‌ها خبری نشد

نیمه نخست سال ۹۹ هم گذشت، از خصوصی‌سازی سرخابی‌ها خبری نشد

در حالی وعده واگذاری سرخابی‌ها تا پایان شهریور امسال داده شده بود، تابستان هم به پایان رسید و باز هم خبری از قرمز و آبی شدن بازار سرمایه نشد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،در حالی در اوایل امسال رسانه‌ها به نقل از وزارت ورزش و جوانان اعلام کردند که برنامه اجرایی واگذاری استقلال و پرسپولیس تصویب شد و در نخستین جلسه هیئت واگذاری هم برنامه اجرایی واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مورد تصویب قرار گرفت که بر این اساس مقرر شد تا پایان شهریور امسال سهام این دو باشگاه در فرابورس پذیرش و عرضه شود.

شایان ذکر است فراهم آوردن مقدمات واگذاری این دو باشگاه از جمله قیمت‌گذاری آنها، کار سخت و دشواری است و فعلاً هر دوی این باشگاه‌ها شرایط پذیرش در بازار سهام را هم ندارند. ضمن این که موضوع درآمدزایی باشگاه‌های ورزشی هم یکی از موضوعات قابل توجه در مقطع پس از واگذاری است.

در هر حال با توجه به فراهم نبودن مجموع عوامل مورد نیاز برای واگذاری باشگاه‌های ورزشی، بدون شک واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس همان‌طور که در نیمه نخست امسال هم عملی نشد؛ بنظر می‌رسد تا پایان امسال هم اتفاق نخواهد افتاد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • ضدعفونی سطوح برای پیشگیری از کرونا

  • توصیه های غذایی برای پیشگیری از کرونا

  • تفاوت ویروس کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی

  • نگاهی به شاخص های کیفیت هوای تهران از ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۸

  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل