کد خبر: ۷۱۰۰۲ - تاریخ خبر: ۱۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۵/۱۹

سرمایه‌گذاری یک میلیون دلاری غول‌های نفتی برای انتخاب مجدد ترامپ
حمایت‌های بی‌دریغ ترامپ نتیجه داد

سرمایه‌گذاری یک میلیون دلاری غول‌های نفتی برای انتخاب مجدد ترامپ

به نظر می‌رسد صنعت نفت آمریکا در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا از ترامپ در مقابل بایدن حمایت خواهد کرد؛ آنها تا به حال یک میلیون دلار به کمپین ترامپ کمک کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین، به نظر می‌رسد صنعت نفت آمریکا در انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 آمریکا از ترامپ در مقابل بایدن حمایت خواهد کرد. غول‌های نفتی تا به حال یک میلیون دلار به کمپین ترامپ کمک کرده‌اند در حالی که تنها 265 هزار دلار به کمپین بایدن کمک شده است.

طبق داده‌های موجود تا آگوست 2020 ترامپ 936,155 دلار از مشارکت صنعت نفت و گاز آمریکا بهره‌مند شده است در حالی که این صنایع تنها 265,397 دلار به کمپین بایدن کمک کرده‌اند.

در چرخه انتخاباتی قبلی، تفاوت بین کاندیدای جمهوری‌خواه و دموکرات بسیار کمتر بود. در 2016 رئیس‌جمهور ترامپ 1.2 میلیون دلار از صنایع نفت و گاز دریافت کرد، در حالی که 1 میلیون دلار هم به هیلاری کلینتون کمک شده بود.

در صدر شرکت‌هایی که بیشترین کمک را به کمپین‌های انتخاباتی 2020 کرده‌اند صنایع کوچک قرار دارد و به دنبال آن شورون،؛ ماراتون، انرژی ترنسفر، اکسون موبیل و کونوکو فیلیپس، دیگر مشارکت‌کنندگان بزرگ هستند.

ترامپ از آغاز ریاست‌جمهوری خود از شرکت‌های انرژی حمایت کرده است. بازگشایی مناطق فدرال بیشتر برای حفاری و احیای پروژه خط‌لوله کی‌استون، که اوباما آن را رد کرده بود، از این جمله‌اند.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • ضدعفونی سطوح برای پیشگیری از کرونا

  • توصیه های غذایی برای پیشگیری از کرونا

  • تفاوت ویروس کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی

  • نگاهی به شاخص های کیفیت هوای تهران از ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۸

  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل