کد خبر: ۷۰۸۷۷ - تاریخ خبر: ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۵/۱۱

رشد ۱۱۰ واحدی داوجونز با جهش ۱۰ درصدی اپل

رشد ۱۱۰ واحدی داوجونز با جهش ۱۰ درصدی اپل

در پایان معاملات روز جمعه آمریکا با جهش سهام تکنولوژی به دنبال گزارش عملکرد قدرتمند فیسبوک، آمازون و اپل، سهام وال‌استریت افت‌های اولیه خود را جبران کردند و در مقادیر بالاتری بسته شدند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،در پایان معاملات روز جمعه آمریکا (بامداد شنبه به وقت تهران) با جهش سهام تکنولوژی به دنبال گزارش عملکرد قدرتمند فیسبوک، آمازون و اپل، سهام وال‌استریت افت‌های اولیه خود را جبران کردند و در نهایت در مقادیر بالاتری بسته شدند.

داوجونز 114.67 واحد یا 0.4 درصد رشد کرد و در 26,428.32 واحد بسته شد. این در حالی است که این شاخص در ابتدای معاملات دیروز تا 300 واحد سقوط کرده بود.

اس‌اندپی 0.7 درصد یا 24.90 واحد رشد کرد و در 3,271.12 واحد بسته شد. کامپوزیت نزدک که سهام تکنولوژی در آن وزن بیشتری دارند، با جهش 10 درصدی سهام اپل، 1.4 درصد یا 157.46 واحد جهش کرد و به 10,745.27 واحد رسید.

به این ترتیب شاخص‌های سهام آمریکا چهارمین ماه متوالی رشد را به پایان بردند. در ماه جولای اس‌اندپی 5.5 درصد، داوجونز 2.3 درصد و کامپوزیت نزدک 6.8 درصد جهش کردند.

پس از گزارش عملکرد سه ماهه قدرتمند اپل سهام این شرکت 10.4 درصد در معاملات دیروز جهش کرد تا به بالاترین سطح تاریخ خود برسد. سهام آمازون و فیسبوک هم به دنبال اعلام عملکرد سه ماهه دوم آنها به ترتیب 3.7 درصد و 7 درصد جهش کرد.برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • ضدعفونی سطوح برای پیشگیری از کرونا

  • توصیه های غذایی برای پیشگیری از کرونا

  • تفاوت ویروس کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی

  • نگاهی به شاخص های کیفیت هوای تهران از ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۸

  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل