کد خبر: ۷۰۶۳۳ - تاریخ خبر: ۱۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۴/۲۹

کدام نمادها صف فروش بیشتری دارند؟

کدام نمادها صف فروش بیشتری دارند؟

در مرحله پیش‌گشایش بازار سهام روز یکشنبه ۲۹ تیرماه نمادهای شاخص‌ساز همچنان با فشار عرضه شدیدی مواجه هستند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین، در مرحله پیش‌گشایش بازار سهام روز یکشنبه ۲۹ تیرماه، صف‌های فروش چندصد میلیونی در نمادهای بزرگ و شاخص‌ساز موجب شده تا احتمالا امروز نیز شاخص ریزش شاخص کل بازار سهام تهران باشیم. این در حالی است که نمادهای کوچکتر بورس نیز امروز با تقاضای خوبی مواجه هستند.

با این حال به نظر می‌رسد امروز در مقایسه با روز گذشته، میزان خریداران افزایش یافته و ممکن است در نیمه دوم از فشار عرضه در نمادهای شاخص‌ساز کاسته شود.

معاملات بازار سهام امروز در حالی از دقایقی دیگر آغاز می‌شود که روز گذشته شاخص کل بورس بیش از ۳۳ هزار واحد افت داشت و امروز هم به نظر می‌رسد شروعی قرمز داشته باشد. همچنین پیش از شروع معاملات امروز نماد وثنو به دلیل افشای اطلاعات گروه الف، متوقف شده است.

این در حالی است که به اعتقاد یک تحلیلگر بورس، بازار امروز نیز همچون روز گذشته با عرضه‌های زیادی در نمادهای بزرگ و شاخص‌ساز همراه خواهد بود اما موضوعی که وجود دارد این است که اگر دلار بالای ۲۵ هزار تومان باشد، انتظار می‌رود به تدریج از حجم عرضه‌ها کم شده و یکسری از سهم‌ها حتی بتوانند به محدوده مثبت برگردند.

منبع: تجارت نیوزارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • ضدعفونی سطوح برای پیشگیری از کرونا

  • توصیه های غذایی برای پیشگیری از کرونا

  • تفاوت ویروس کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی

  • نگاهی به شاخص های کیفیت هوای تهران از ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۸

  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل