کد خبر: ۷۰۵۳۸ - تاریخ خبر: ۱۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۴/۲۴

اولین نشست ملی اوراسیا پلی به سوی تجارت آزاد جهانی ۳۰ مردادماه برگزار می شود
با محوریت رمزگشایی از فرصت‌های توسعه تجارت و سرمایه گذاری در اوراسیا؛

اولین نشست ملی اوراسیا پلی به سوی تجارت آزاد جهانی ۳۰ مردادماه برگزار می شود

اولین نشست ملی اوراسیا پلی به سوی تجارت آزاد جهانی با محوریت رمزگشایی از فرصت‌های توسعه تجارت و سرمایه گذاری در اتحادیه اقتصادی اوراسیا ۳۰ مرداد ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین، این همایش در راستای اهداف کلان اقتصادی کشور مبنی بر توسعه صادرات غیر نفتی در محل مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد.

مرکز آموزش بازرگانی ایران وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت با همکاری موسسه مطالعات خلیج فارس به عنوان دبیرخانه این رویداد ملی، با حمایت، مشارکت و راهبری سازمان توسعه تجارت ایران و با حضور رایزنان بازرگانی، مسئولین میزهای تخصصی و اتاق‌های مشترک کشورهای پنجگانه عضو اتحادیه و با دعوت از فعالان اقتصادی بخش خصوصی این همایش را برگزار خواهد کرد.

حضور در بازارهای نوین تجاری، راهبرد اصلی دیپلماسی اقتصادی ایران در دوران تحریم و راهکاری استراتژیک برای توسعه صادرات غیرنفتی کشور است و اتحادیه اقتصادی اوراسیا به عنوان اقتصادی 2 تریلیون دلاری پس از انعقاد تفاهم نامه تجارت ترجیحی با ایران به عنوان یکی از شرکای کلیدی تجاری کشور در دستور کار شناسایی ظرفیت‌های بازار و فرصت‌های سرمایه‌گذاری قرار گرفته است.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • ضدعفونی سطوح برای پیشگیری از کرونا

  • توصیه های غذایی برای پیشگیری از کرونا

  • تفاوت ویروس کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی

  • نگاهی به شاخص های کیفیت هوای تهران از ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۸

  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل