کد خبر: ۶۹۳۰۲ - تاریخ خبر: ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۲/۲۰

طی دوره ۱۲ ماهه؛

"وپست" به سود رسید

شرکت پست بانک ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۳۰۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم یک هزار و ۳۲۸ ریال اعلام شده بود، از رشد چشمگیری در سود برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،شرکت پست بانک ایران با سرمایه ۳ هزار و ۲۳۳ میلیارد و ۴۵۱ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت پست بانک ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۹۷۴ میلیارد ۸۴۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳۰۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش چشمگیری برخوردار است.

این شرکت بورسی، زیان انباشته پایان سال را با کاهش ۹ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، مبلغ ۱۰ هزار و ۲۹۲ میلیارد و ۳۳۹ میلیون ریال اعلام کرده است.

"وپست" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۴ هزار و ۲۹۵ میلیارد و ۶۰۱ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بدین ترتیب مبلغ یک هزار و ۳۲۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت پست بانک ایران در صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را ۳۴۲ ریال و سود خالص را یک هزار و ۱۰۷ میلیارد و ۱۳۱ میلیون ریال اعلام کرده بود.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • ضدعفونی سطوح برای پیشگیری از کرونا

  • توصیه های غذایی برای پیشگیری از کرونا

  • تفاوت ویروس کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی

  • نگاهی به شاخص های کیفیت هوای تهران از ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۸

  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل