کد خبر: ۶۸۹۵۲ - تاریخ خبر: ۱۶:۱۴ - ۱۳۹۹/۱/۳۱

نسبت به دوره گذشته؛

"وبیمه" به سود رسید

شرکت سرمایه‌گذاری صنعت بیمه در دوره ۶ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۹۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم ۴۰ ریال اعلام شده بود، در هر سهم خود به سود رسید.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین، شرکت سرمایه‌گذاری صنعت بیمه با سرمایه ثبت شده ۷۵۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صنعت بیمه در دوره یاد شده، مبلغ ۵۴ میلیارد ۳۳۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از رشد چشمگیری برخوردار است.

این شرکت بورسی، سود انباشته پایان سال را با افزایش ۲۲ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، مبلغ ۵۱۸ میلیارد و ۳۷۹ میلیون ریال اعلام کرده است.

"وبیمه" در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به شهریور ۹۸، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۳۰ میلیارد و ۳۷۳ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بدین ترتیب مبلغ ۴۰ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرد.

همچنین بر اساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صنعت بیمه در دوره یاد شده، با افزایش ۶۲۶ میلیارد و ۷۵۵ میلیون ریال به ۹۶۹ میلیارد و ۴۸۶ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۳۶۹ میلیارد و ۹۹ میلیون ریال معادل ۶۶۱ میلیارد و ۶۹۱ میلیون ریال محاسبه شد.

"وبیمه" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۴۱ میلیارد و ۹۷۴ میلیون ریال به مبلغ معادل ۲۹۵ میلیارد و ۸۲۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۵۳ میلیارد و ۸۴۷ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صنعت بیمه طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶۱۱ میلیارد و ۷۳ میلیون ریال خریداری کرد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • ضدعفونی سطوح برای پیشگیری از کرونا

  • توصیه های غذایی برای پیشگیری از کرونا

  • تفاوت ویروس کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی

  • نگاهی به شاخص های کیفیت هوای تهران از ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۸

  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل