کد خبر: ۶۷۹۶۴ - تاریخ خبر: ۱۴:۳۵ - ۱۳۹۹/۱/۳۱

سود هر سهم
نسبت به دوره گذشته؛

سود هر سهم "وسپه" تغییر چندانی نداشت

شرکت سرمایه‌گذاری سپه در دوره ۳ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۵۴ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۵۰ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۸ درصدی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،شرکت سرمایه‌گذاری سپه با سرمایه ۶ هزار و ۶۹۱ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۳ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری سپه در دوره یاد شده، مبلغ ۳۶۱ میلیارد ۹۱۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۵۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۸ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی، سود انباشته پایان سال را با افزایش ۱۳۵ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، مبلغ ۲ هزار و ۴۱۰ میلیارد و ۶۳۱ میلیون ریال اعلام کرده است.

"وسپه" در دوره ۳ ماهه سال مالی منتهی به آذر ۹۸، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۳۳۲ میلیارد و ۵۲۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۵۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری سپه در دوره یاد شده، با افزایش ۱۸ هزار و ۶۴۰ میلیارد و ۵۶۱ میلیون ریال به ۵۵ هزار و ۸۱۸ میلیارد و ۲۴۳ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۸۹۱ میلیارد و ۵۸۱ میلیون ریال معادل ۱۱ هزار و ۶۹۳ میلیارد و ۴۰۶ میلیون ریال محاسبه شد.

"وسپه" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۳۴ میلیارد و ۲۳۴ میلیون ریال به مبلغ معادل ۱۳۹ میلیارد و ۲۹۳ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۵ میلیارد و ۵۹ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری سپه دارو طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۱۱ میلیارد و ۹۱۴ میلیون ریال خریداری کرد.


ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • ضدعفونی سطوح برای پیشگیری از کرونا

  • توصیه های غذایی برای پیشگیری از کرونا

  • تفاوت ویروس کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی

  • نگاهی به شاخص های کیفیت هوای تهران از ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۸

  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل