کد خبر: ۶۵۵۰۷ - تاریخ خبر: ۱۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۷

سقوط تلخ وال استریت/ بیشترین افت روزانه پس از دوشنبه سیاه

سقوط تلخ وال استریت/ بیشترین افت روزانه پس از دوشنبه سیاه

بازارهای آسیایی در ساعات معاملاتی امروز با افت شدیدی همراه شدند در حالی که شاخص های آتی آمریکا در شب گذشته افت بسیار شدیدی را تجربه کردند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،در حالی که مسئله سرایت ویروس کرونا در آمریکا بحرانی شده است و ضربه های اقتصادی این ویروس به اقتصاد آمریکا عمیق و طولانی مدت گزارش شده است، بازارها با افت شدید شاخص ها، همراه شدند .

بازارهای آمریکا در حالی که در معاملات شب گذشته افت بسیار شدیدی را متحمل شدند، معاملات امروز را با سقوط آغاز کردند.

در بازار وال استریت، شاخص اس اند پی با افت شدید ۱۲ درصدی رو به رو شد و بیشترین میزان افت روزانه را نسبت به دوشنبه سیاه در ۳۰ سال گذشته از آن خود کرد.

این در حالی است که، بانک های مرکزی در حال تلاش برای نجات بحران های اقتصادی هستند و تلاش دارند تا با پایین نگه داشتن نرخ بهره، کمی از شدت بحران بکاهند.

به این ترتیب، در بازار استرالیا نیز شاخص اس اند پی با کاهش ۶ درصدی رو به رو شد و بیشترین میزان افت روزانه را پس از سال ۲۰۰۸میلادی از آن خود کرد.

در این بین، شاخص آسیا پاسفیک به غیر از ژاپن نیز کاهش ۳ درصدی داشت در حالی که شاخص کاسپی کره جنوبی نیز ۲.۴ درصدی را از آن خود کرد.

در بازار اروپا نیز، شاخص یورواستاکس با کاهش ۱.۸ درصدی رو به رو شد و شاخص داکس آلمان نیز ۱.۷ درصد منفی شد در حالی که فوتسی لندن نیز ۲.۲ درصد منفی شد .ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • ضدعفونی سطوح برای پیشگیری از کرونا

  • توصیه های غذایی برای پیشگیری از کرونا

  • تفاوت ویروس کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی

  • نگاهی به شاخص های کیفیت هوای تهران از ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۸

  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل