کد خبر: ۶۵۱۴۴ - تاریخ خبر: ۱۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت ۹۱۷ میلیارد و ۹۳۵ میلیون ریال سود کسب کرد

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت ۹۱۷ میلیارد و ۹۳۵ میلیون ریال سود کسب کرد

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸، ۹۱۷ میلیارد و ۹۳۵ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۹۱۷ میلیارد و ۹۳۵ میلیون ریال سود کسب کرد.

 شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت با سرمایه ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۷ هزار و ۳۶۳ میلیارد و ۳۴۲ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۴ هزار و ۶۴ میلیارد و ۱۵۵ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش یک هزار و ۵۶۴ میلیارد و ۵۲۷ میلیون ریال به ۸ هزار و ۹۲۷ میلیارد و ۸۹۶ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت نیز با افزایش ۲ هزار و ۱۴۱ میلیارد و ۹۴۴ میلیون ریال معادل ۱۶ هزار و ۲۰۶ میلیارد و ۹۹ میلیون ریال محاسبه شد.

"وصنعت" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۵۱۶ میلیارد و ۶ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۴۳۳ میلیارد و ۹۴۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۹۱۷ میلیارد و ۹۳۸ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت طی دوره یک ماهه منتهی به بهمن ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۸۰ میلیارد و ۵۳۳ میلیون ریال خریداری کرد.

 


ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • ضدعفونی سطوح برای پیشگیری از کرونا

  • توصیه های غذایی برای پیشگیری از کرونا

  • تفاوت ویروس کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی

  • نگاهی به شاخص های کیفیت هوای تهران از ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۸

  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل