کد خبر: ۶۵۰۶۸ - تاریخ خبر: ۱۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۷

شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران سه میلیارد و ۵۶۳ میلیون ریال سود کسب کرد

شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران سه میلیارد و ۵۶۳ میلیون ریال سود کسب کرد

شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۳ میلیارد و ۵۶۳ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۳ میلیارد و ۵۶۳ میلیون ریال سود کسب کرد.

 شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران با سرمایه ۸۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵۶۱ میلیارد و ۲۴۱ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۶۱۵ میلیارد و ۵۸۴ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۵۱ میلیارد و ۴۳۵ میلیون ریال به ۵۰۹ میلیارد و ۸۰۶ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران نیز با کاهش ۶۴ میلیارد و ۹۷۰ میلیون ریال معادل ۵۵۰ میلیارد و ۶۱۴ میلیون ریال محاسبه شد.

"واعتبار" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۵۱ میلیارد و ۴۳۷ میلیون ریال به مبلغ ۵۵ میلیارد ریال واگذار کرد و از این بابت ۳ میلیارد و ۵۶۳ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران طی دوره یک ماهه منتهی به بهمن ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ میلیون ریال خریداری کرد.

 


ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • ضدعفونی سطوح برای پیشگیری از کرونا

  • توصیه های غذایی برای پیشگیری از کرونا

  • تفاوت ویروس کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی

  • نگاهی به شاخص های کیفیت هوای تهران از ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۸

  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل