کد خبر: ۶۴۶۸۴ - تاریخ خبر: ۱۶:۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۰

چیزی که سوئیس راه‌اندازی کرد، کانال مالی نیست
معاون وزیر اقتصاد:

چیزی که سوئیس راه‌اندازی کرد، کانال مالی نیست

معاون وزیر اقتصاد گفت: چیزی که سوئیس راه اندازی کرد را نمی توان کانال مالی نامید و فقط یک پارت مالی ۲.۵ میلیون دلاری برای انتقال کالا از سوئیس به ایران است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،محمدعلی دهقان دهنوی در گفت و گویی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود ممکن است کانال مالی سوئیس خطرناک باشد و از این طریق تحریم کنندگان متوجه میزان نیاز ما شوند، اظهار داشت: من اطلاعات زیادی ندارم؛ اما آنچه که شنیده ام این است که کانال مالی سوئیس در حد 2.5 میلیون دلار است اصلاً چیزی به عنوان کانال مالی نمی‌توان به آن گفت. فقط یک پارت مالی 2.5 میلیون دلاری برای انتقال کالا از سوئیس به ایران است. بنابراین هیچ یک از مواردی که می‌گوئید در مورد این مساله، محلی از اعراب نیست.

معاون وزیر اقتصاد افزود: کانال مالی به این معناست که کانال مستمری وجود داشته باشد و از آنجا بتوان اقلام مختلفی را خریداری کرد و به کشور آورد. اما بر اساس اخباری که شنیدم همچنین چیزی اصلاً در مورد این کانال صحت ندارد.

وی در مورد اینکه آیا با اجرای مکانیسم ماشه، اوضاع تحریمی کشور بدتر می‌شود، گفت: اروپایی‌ها هنوز با ایران همکاری در زمینه اقتصادی نکرده اند که حالا بخواهند با مکانیسم ماشه اوضاع را بدتر کنند.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • ضدعفونی سطوح برای پیشگیری از کرونا

  • توصیه های غذایی برای پیشگیری از کرونا

  • تفاوت ویروس کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی

  • نگاهی به شاخص های کیفیت هوای تهران از ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۸

  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل