کد خبر: ۶۴۶۶۲ - تاریخ خبر: ۲۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۹

زیان «خمحور» به ۳۲۲ ریال رسید

زیان «خمحور» به ۳۲۲ ریال رسید

شرکت تولید محور خودرو در صورت های مالی ۹ ماهه اعلام کرد که زیان هرسهم به ۳۲۲ ریال رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،شرکت تولید محور خودرو در صورت های مالی ۹ ماهه اعلام کرد که زیان هرسهم به ۳۲۲ ریال رسیده است.

 شرکت تولید محور خودرو در صورت های مالی میان دوره ای ۹ ماهه اعلام کرد زیان عملیاتی شرکت به ۱۱۶ میلیارد ریال و زیان خالص به ۱۳۵ میلیارد ریال رسید.

«خمحور» پیش از این در گزارش ۳ ماهه خود زیان هرسهم را ۹۴ ریال، در گزارش ۶ ماهه این زیان به ۳۱۵ ریال و در گزارش ۹ ماهه زیان هرسهم ۳۲۲ ریال اعلام شده است که در مقایسه با زیان ۹ ماهه سال گذشته که ۴۷۰ ریال بوده است اندکی کاهش یافته است.

این شرکت در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸، زیان انباشته را ۱۳۰ میلیارد ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته با روند کاهشی همراه شده است.

شرکت تولید محور خودرو در ۹ ماهه مورد گزارش توانسته یک میلیون و ۹۱۱ هزار و ۱۹۴ عدد از محصولات خود را به مبلغ یک هزار و ۳۶۶ میلیارد ریال به فروش برساند که از این محل زیان ناخالص ۲۴ میلیارد و ۷۸۱ میلیون ریال شناسایی کرده است.

این شرکت در پیش بینی که برای دوره ۳ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ قصد دارد ۶۴۴ هزار و ۱۸ عدد از محصولات خود را به ارزش ۸۳۸ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال بفروشد. همچنین «خمحور» برای ۳ ماهه اول سال مالی آینده در برنامه های خود فروش ۹۷۰ هزار و ۳۰ عدد از محصولات خود را به ارزش ۷۸۶ میلیارد و ۲۸۴ میلیون ریال قرار داده است.

 


ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • ضدعفونی سطوح برای پیشگیری از کرونا

  • توصیه های غذایی برای پیشگیری از کرونا

  • تفاوت ویروس کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی

  • نگاهی به شاخص های کیفیت هوای تهران از ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۸

  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل