کد خبر: ۶۴۶۵۹ - تاریخ خبر: ۲۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۹

سود عملیاتی این دوره «سمگا» به ۶۳میلیارد و ۲۲۱میلیون ریال رسید

سود عملیاتی این دوره «سمگا» به ۶۳میلیارد و ۲۲۱میلیون ریال رسید

گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران اعلام کرد که طی ۹ماه فعالیت توانسته پرتفوی بورسی خود را مبلغ ۳۶میلیارد و ۳۸میلیون ریال بزرگتر کند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران اعلام کرد که طی ۹ماه فعالیت توانسته پرتفوی بورسی خود را مبلغ ۳۶میلیارد و ۳۸میلیون ریال بزرگتر کند.

گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران، در گزارش ۹ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۸ اعلام کرد که زیان هرسهم شرکت ۶۵ریال شناسایی شده است.

این شرکت با سود انباشته پایان دوره یک هزار و ۴۶۵میلیارد ریالی، زیان خالص شرکت را ۱۹۴میلیارد و ۳۵۱میلیون ریال اعلام کرد. همچنین سود عملیاتی این دوره «سمگا» به ۶۳میلیارد و ۲۲۱میلیون ریال رسید.

در دوره ۹ماهه «سمگا» توانسته برخی از سهام خود را واگذار کند که ارزش این واگذاری ها به مبلغ یک هزار و ۹۶۱میلیارد ریال رسیده است و از این محل ۱۰۵میلیارد و۵۰میلیون ریال سود شناسایی کند. از سوی دیگر طی این دوره سهام بورسی خریداری شده را به مبلغ یک هزار و ۵۱میلیارد ریال اعلام کرد.

با توجه به وضعیت پرتفوی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس، «سمگا» اعلام کرد این پرتفوی معادل ۳۶میلیارد و ۳۸میلیون ریال بزرگتر شده است. همچنین بهای تمام شده این پرتفوی با رشد ۷۰میلیارد و ۵۸۴میلیون ریالی به ۳۶۰میلیارد و ۳۵۹میلیون ریال رسید. همچنین ارزش بازار این شرکت با افزایش ۱۱۵میلیارد و ۲۰۹میلیون ریالی به مبلغ ۳۹۶میلیارد و ۳۹۷میلیون ریال بالغ شده است.

در برآوردی که این شرکت از برنامه های تامین مالی و تغییرات هزینه های مالی برای دوره ۳ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ دارد به تسویه بدهی های خود به شرکت تجارت بین الملل میلاد پارس زیگورات اشاره شده است. همچنین این شرکت در جهت روال عادی خود به خرید و فروش سهام های کوتاه مدت خود اقدام می کند.

«سمگا» در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود در خصوص ترکیب پرتفوی اعلام کرده است که شرکت در جهت حفظ و افزایش پرتفوی گردانی سرمایه گذاری کوتاه مدت گام برداشته است.

 


ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • ضدعفونی سطوح برای پیشگیری از کرونا

  • توصیه های غذایی برای پیشگیری از کرونا

  • تفاوت ویروس کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی

  • نگاهی به شاخص های کیفیت هوای تهران از ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۸

  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل