کد خبر: ۴۵۱۷۸ - تاریخ خبر: ۱۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۶

 پرداخت حقوق مستمری‌‌بگیران تأمین اجتماعی تا فردا به اتمام می‌رسد

پرداخت حقوق مستمری‌‌بگیران تأمین اجتماعی تا فردا به اتمام می‌رسد

مدیر‌کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی گفت: پرداخت حقوق مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی از بیستم اسفند ماه آغاز شده و تا ۲۷ اسفند تمام این حقوق‌ها پرداخت می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،امیر‌عباس تقی‌پور با اشاره به فرایند واریز مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی اظهار کرد: این فرآیند طبق زمانبندی انجام‌شده در هر ماه صورت پذیرفته است و پرداخت مستمری این سازمان نیز از بیستم اسفند ماه و بر اساس حروف الفبا آغاز شده است.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون 3 میلیون و 200 هزار نفر، مستمری‌بگیر سازمان تأمین اجتماعی هستند که مستمری خود را از بیستم هر ماه و طبق زمانبندی انجام‌شده تا بیست و هفتم دریافت می‌کنند.

مدیر‌کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی با اعلام اینکه هیچ مشکلی در پرداخت حقوق مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی وجود ندارد، تصریح کرد: پرداخت مستمری این افراد نیز در این ماه از بیستم آغاز شده و تا بیست و هفتم ادامه دارد علاوه بر اینکه عیدی تمام مستمری‌بگیران نیز قبل از دهم اسفند ماه واریز شده است.

تقی‌پور با بیان اینکه اگر مستمری‌بگیری از سازمان تأمین اجتماعی تا به امروز عیدی خود را دریافت نکرده است، می‌تواند به شعب یا از طریق شماره 1420 آن را پیگیری کند، گفت: البته در این زمینه به‌ندرت پیش می‌آید که کسی عیدی خود را دریافت نکرده باشد اما در هر صورت اگر فردی نیز وجود دارد، می‌تواند از این طریق پیگیری کند.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل