کد خبر: ۴۴۷۰۵ - تاریخ خبر: ۹:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۸

اینستکس باعث خروج از بن‌بست جابجایی پول می‌شود
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی:

اینستکس باعث خروج از بن‌بست جابجایی پول می‌شود

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به ثبت اینستکس گفت: با راه‌اندازی این ساز و کار، نه تنها می‌توان کالاهای اساسی را تامین کرد، بلکه به طور عملی می‌توان از بن بست نقل و انتقال و جابجایی پول شد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،سهیلا جلودارزاده در رابطه با ثبت و راه اندازی ساز و کار حمایت از تجارت با ایران توسط سه کشور آلمان، انگلیس و فرانسه اظهار داشت: اینستکس هنوز در کوره آزمایش قرار نگرفته و در حال حاضر نمی توانیم محدوده عمل و آزادی آن را بسنجیم.

وی در عین حال افزود: اینستکس باعث می شود تا دست کم برای امور جاری، کالاهای اساسی و دارو بتوانیم از آن استفاده و نیازهای خودمان را تامین کنیم. نماینده مردم تهران راه اندازی اینستکس را بارقه امیدی در فضای ناامیدی حاکم بر تجارت خارجی کشور توصیف کرد و اظهار داشت: البته باید برای جلوگیری از تحت تاثیر قرار گرفتن اروپا از تهدیدهای آمریکا تدابیر لازم اندیشیده شود تا در شرایط غیرمنتظره ای قرار نگیریم.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی در عین حال تاکید کرد: ما باید بر اصول توافق شده در برجام تاکید کنیم. در حال حاضر آمریکا از سوی افکار عمومی دنیا تحت فشار است و با زیاده خواهی های آن مخالفت می شود و به همین دلیل ما می توانیم سطح حق خواهی خودمان را در زمینه اجرای برجام توسعه دهیم.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • ضدعفونی سطوح برای پیشگیری از کرونا

  • توصیه های غذایی برای پیشگیری از کرونا

  • تفاوت ویروس کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی

  • نگاهی به شاخص های کیفیت هوای تهران از ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۸

  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل