کد خبر: ۴۳۵۳۹ - تاریخ خبر: ۱۳:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶

رشد ۳۵۱ واحدی شاخص بورس تهران

رشد ۳۵۱ واحدی شاخص بورس تهران

شاخص بازار بورس تهران، در شانزدهمین روز بهمن ماه، با رشدی ۳۵۱ واحدی به نقطه ۱۵۸ هزار و ۳۹۴ واحدی رسید و روز آرامی را پشت سر گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،در روزی که 1 میلیون و 619 هزار سهم در 153 هزار و 427 نوبت معاملاتی دست به دست شد، ارزش معاملات به 4 هزار و 706 میلیارد و 400 میلیون ریال رسید. و ارزش بازار را به 6 میلیون و 11 هزار و 191 میلیارد ریال رساند.

از این‌رو نمادهای فملی،  فولاد و بفجر بیشترین تاثیر را بر شاخص کل داشتند. ازسوی دیگر گروه‌های فلزات اساسی،  بانکها و اطلاعات و ارتباطات در صدر برترین گروه‌های صنعتی نشستند.
این در حالی است که های‌وب، شکربن و رتکو به ترتیب با  157 میلیارد و 806 میلیون ریال، 151 میلیارد و 613 میلیون ریال و 36 میلیارد و 95 میلیون ریال در صدر صف خرید و نمادهای حفارس با 32 میلیارد و 480 میلیون ریال، کیان با 30 میلیارد و 214 میلیون ریال و قشرین با 15 میلیارد ریال صف فروش را تشکیل دادند.
افزون بر این بیشترین افزایش قیمت را نماد خراسان، کالا و سفانو به خود اختصاص دادند و از طرف دیگر نمادهای چکارن با 42/9 درصد و چکاوه و قشکر هرکدام با 98/4 درصد درصد بیشترین کاهش قیمت را به خود اختصاص دادند.

 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل