کد خبر: ۴۳۴۷۴ - تاریخ خبر: ۱۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳

روز آرام تالار شیشه‌ای در آغاز هفته

روز آرام تالار شیشه‌ای در آغاز هفته

شاخص بازار بورس تهران، در سیزدهمین روز بهمن ماه، با افتی ۱۸ واحدی به نقطه ۱۶۰ هزار و ۲۷۵ واحدی رسید و روز آرامی را پشت سر گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،در روزی که 1 میلیون و 623 هزار سهم در 210 هزار و 988 نوبت معاملاتی دست به دست شد، ارزش معاملات به 4 هزار و 43 میلیارد و 218 میلیون ریال رسید. و ارزش بازار را به 6 میلیون و 67 هزار و 41 میلیارد ریال رساند.

از این‌رو نمادهای وبصادر، فخور و فولاد بیشترین تاثیر را بر شاخص کل داشتند. ازسوی دیگر گروه‌های بانکها، سیمان و اداره بازارهای مالی در صدر برترین گروه‌های صنعتی نشستند.
این در حالی است که ستران، لسرما و کیان به ترتیب با  50 میلیارد و 595 میلیون ریال، 39 میلیارد و 667 میلیون ریال و 31 میلیارد و 730 میلیون ریال در صدر صف خرید و نمادهای چکارن با 40 میلیارد و 346 میلیون ریال، خاذین با 19 میلیارد و 670 میلیون ریال و کیان با 16 میلیارد و 334 ریال صف فروش را تشکیل دادند.
افزون بر این بیشترین افزایش قیمت را نماد کپارس با 5 درصد و نمادهای کسرام، سفار و قشکر هرکدام با 99/4 درصد داشتند و از طرف دیگر نمادهای چکارن با 5 درصد و غمهرا با 99/4 درصد و فروس با 88/4 درصد بیشترین کاهش قیمت را به خود اختصاص دادند.

 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل