کد خبر: ۳۸۵۳۹ - تاریخ خبر: ۱۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۹/۱۷

ارزش روز پرتفوی سهام عدالت تحت تاثیر شرایط بورس کم شد

ارزش روز پرتفوی سهام عدالت تحت تاثیر شرایط بورس کم شد

ارزش روز ۴۹ شرکت حاضر در پرتفوی سهام عدالت با توجه به کاهش‌های اخیر شاخص و نمادهای معاملاتی در بازار سهام، از ۱۱۳۱هزار میلیارد ریال به ۱۰۵۲ هزار میلیارد ریال کاهش یافت.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،بر اساس آمار تعداد شرکت‌های حاضر در پرتفوی سهام عدالت 49 شرکت هستند که ارزش مقطع واگذاری آنها 266 هزار و 363 میلیارد ریال است که با توجه به رشدهای اخیر شاخص بورس و افزایش قیمت سهام شرکت‌ها در بازار سرمایه ارزش روز پرتفوی بیش از 49 میلیون مشمول سهام عدالت به 1131هزار و 493میلیارد ریال افزایش یافته بود.

این در شرایطی است که با توجه به افت و کاهش‌های اخیر شاخص بورس و نمادهای معاملاتی در تالار شیشه‌ای ارزش روز 49 شرکت حاضر در پرتفوی سهام عدالت این روزها به 1052 هزار و 861 میلیارد ریال کاهش پیدا کرده است.

بر این اساس نگاهی به پرتفوی سهام عدالت نشان می‌دهد از 49 شرکت حاضر در این سبد تعداد 35شرکت بورسی هستند که ارزش مقطع واگذاری آنها 227هزار و 825میلیارد ریال و ارزش روز آنها 976هزار و 214میلیارد ریال حساب شده است.

بعلاوه این که در این پرتفوی، 14 شرکت غیربورسی نیز حضور دارند که ارزش مقطع واگذاری آنها 38هزار و 538میلیارد ریال و ارزش روز آنها 76هزار و 647میلیارد ریال است.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل