کد خبر: ۳۷۳۷۹ - تاریخ خبر: ۱۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۹/۵

ورود ضربتی مجلس به کاهش اثرات تحریم بانکی
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد:

ورود ضربتی مجلس به کاهش اثرات تحریم بانکی

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از برگزاری نشست‌های مشترک کمیسیون متبوعش با تیم اقتصادی دولت برای کاهش آثار تحریم‌های اقتصادی و ارتقاء نظام بانکی کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،محمدرضا پورابراهیمی در خصوص ضرورت اصلاح نظام بانکی کشور متناسب با تحریم های جدید، گفت: نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس با رییس کل بانک مرکزی، وزیر اقتصاد و همچنین روسای بانک های مختلف کشور با هدف بررسی موانع پیش روی مراودات بانکی در مجلس اخیرا برگزار شده است.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هدف از نشست مذکور بررسی وضعیت نظام بانکی و برنامه های آنها در رابطه با تحریم ها در شرایط فعلی است، افزود: به واسطه این نشست در پی افزایش کارایی و ارتقاء وضعیت نظام بانکی کشور به ویژه در زمینه حل مشکلات داخلی هستیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه تعامل بیشتر کمیسیون اقتصادی مجلس با دولت به ویژه تیم اقتصادی آن با هدف کاهش آثار تحریم ها صورت می گیرد، گفت: خوشبختانه برنامه مداری مناسبی در این حوزه ها صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه شاید برخی از مذاکرات در خصوص اصلاح نظام بانکی در کمیسیون اقتصادی مجلس به صورت غیر علنی صورت بگیرد، افزود: عدم اطلاع رسانی از این موارد به معنی عدم برنامه مداری نیست، زیرا نباید دشمن از اقدامات متقابل ما اطلاع حاصل کند.

پورابراهیمی تاکید کرد: باید با تعامل منطقی بین دستگاه های ذیربط راهکار افزایش مراودات بانکی با کشورهای مختلف بدون ترس از تحریم ها پیگیری شود. رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: خوشبختانه کمیسیون اقتصادی مجلس و همچنین تیم اقتصادی دولت دغدغه مسائل اقتصادی را داشته و هر روز به دنبال ارایه راهکاری برای کاهش اثر تحریم های ظالمانه است.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل