کد خبر: ۳۷۱۸۸ - تاریخ خبر: ۱۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۸/۲۴

وزیر نفت هفته آینده به مجلس می رود
برای پاسخ به سوالات نمایندگان؛

وزیر نفت هفته آینده به مجلس می رود

بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت هفته آینده برای پاسخ به سوال علی ساری نماینده اهواز و تعدادی دیگر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مجلس حضور می یابد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین، نمایندگان مجلس شورای اسلامی همچنین پس از یک هفته سرکشی به حوزه های انتخابیه، هفته آینده روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه جلسه علنی دارند.

بررسی لایحه تشکیل سازمان صنایع دریایی نیروهای مسلح، طرح یک فوریتی تنظیم برخی مقررات مالی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش و لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان اعاده شده از شورای نگهبان نیز در دستور کار جلسات هفته آینده مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات هفته آینده خود همچنین طرح یک فوریتی اصلاح قانون بودجه سال 97 کل کشور، لایحه نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر پایانه فروشگاهی و لایحه معافیت وزارت خانه ها و موسسات دولتی از پرداخت هزینه های ثبتی را بررسی می کنند.
بررسی لایحه حوادث غیرمترقبه کشور، لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان و لایحه تشکیل وزارت خانه های 'رفاه و تامین اجتماعی' و 'کار و تعاون' نیز در دستور کار جلسات هفته آینده مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
خانه ملتی ها در جلسات هفته آینده مجلس قرار است گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در مورد آسیب شناسی وضعیت شاغلان و بیکاران با رویکرد حمایتی، گزارش کمیسیون صنایع مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در بعد داخلی و خارجی از سال 84 تا 96 و گزارش کمیسیون بودجه مجلس در مورد عملکرد منابع و مصارف در قانون بودجه سال 96 کل کشور را بررسی کنند.
تقاضای عده ای از نمایندگان مجلس برای تشکیل کمیسیون ویژه زنان، جوانان و خانواده و تقاضای عده دیگری از نمایندگان برای رسیدگی طرح جامع مدیریت شهری طبق اصل 85 نیز در دستور کار جلسات هفته آینده مجلس شورای اسلامی قرار دارد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل