کد خبر: ۳۷۱۲۷ - تاریخ خبر: ۱۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۸/۲۱

وضعیت بودجه کشور بهتر از سال‌های گذشته است
عضو کمیسیون قضایی مجلس:

وضعیت بودجه کشور بهتر از سال‌های گذشته است

وضعیت بودجه کشور به لحاظ ارزی و ریالی بهتر از سال‌های گذشته است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین، الله‌یار ملکشاهی روز یکشنبه(20 آبان) در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اظهار کرد: هم‌اکنون وضعیت استان مناسب بوده و باید به صورت نسبی، شرایط را مورد توجه قرار داد.

وی وضعیت کشور را به لحاظ روابط خارجی و بین‌الملل مطلوب عنوان کرد و افزود: هم‌اکنون توانسته‌ایم در سازمان ملل موفقیت‌هایی کسب کنیم و در نقشه‌ای که آمریکا برای ما کشیده بود، سربلند بیرون آمدیم.

ملکشاهی خاطرنشان کرد: طی چند ماه اخیر کشور با دلیل و منطق در دادگاه بین‌المللی لاهه به همراه مستنداتی حضور یافت و دولت آمریکا به‌خاطر برگرداندن تحریم‌ها محکوم شد.

عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که رای دادگاه برای بی‌اعتبار کردن آمریکا کافی بود، ادامه داد: هم‌اکنون وضعیت بودجه کشور به لحاظ ارزی و ریالی بهتر از سال‌های گذشته است.

وی به راهپیمایی اربعین امسال نیز اشاره کرد و گفت: خوشبختانه علاوه‌بر استقبال زیاد از آن، باعث وفاق و همدلی بین دو کشور عراق و ایران و ثبت آن به عنوان یک همایش بین‌المللی شد.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس، نحوه تخصیص آب استان را یک ظلم خواند و گفت: به عنوان نماینده مردم در مورد این موضوع خود را تبرئه نمی‌کنم اما تلاش‌های ما موثر نبوده است.

ملکشاهی میزان تخصیص آب استان لرستان را نصف معدل کشوری ارزیابی کرد و افزود: حداقل، رسیدن به میانگین کشور باید در دستور کار قرار گیرد.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تخصیص آب ما را کاهش داده‌اند، اظهار کرد: همه وظیفه داریم تمام تلاش خود را در این رابطه به کار بندیم و پیگیری‌های لازم را داشته باشیم.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل