کد خبر: ۳۷۱۲۱ - تاریخ خبر: ۱۴:۳۹ - ۱۳۹۷/۸/۲۰

باید خودمان را برای جنگ اقتصادی آماده کنیم
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

باید خودمان را برای جنگ اقتصادی آماده کنیم

علی اسماعیلی - نماینده نور و محمودآباد_ خطر تحریم ها را برای اقتصاد کشور جدی می داند و با برشمردن آسیب های تحریم گسترده به بازار سرمایه کشور، می گوید: بحران های مالی بانک های ما را تهدید می کند و صدای پای خطر کم کم به حریم صنعت بیمه هم نزدیک می شود.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،این عضو کمیسیون اقتصادی می افزاید: باید خودمان را برای جنگ اقتصادی آماده کنیم و در این نبرد همه جانبه، صنعت بیمه می تواند نقش کلیدی و اساسی ایفا کند.

این استاد دانشگاه با تاکید بر این نکته که باید برای جایگزینی شرکت های خارجی بیمه ای که از کشور رفته اند، تدابیری اندیشید، می گوید: در هر صورت این بحران به نهادهای پولی و مالی تحمیل شده و هر بخش باید وظایف و ماموریت های خود را به درستی انجام بدهد تا مشکلات را پشت سر بگذاریم.

این عضو کمیسیون اقتصادی در پایان مساله نظارت بر کیفیت هزینه کرد عوارض پرداختی از سوی شرکت های بیمه را مهم توصیف می کند و می افزاید: وزارت بهداشت،نیروی انتظامی و صنعت بیمه باید در جلسه ای مشترک با حضور اعضای کمیسیون اقتصادی مشکلات این حوزه را حل و فصل کنند چرا که صنعت بیمه حق دارد بداند منابع و سرمایه هایش در چه مسیری هزینه می شود.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل