کد خبر: ۳۵۸۷۱ - تاریخ خبر: ۱۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۸/۲

شاخص به پله ۱۸۱ هزار واحدی سر خورد

شاخص به پله ۱۸۱ هزار واحدی سر خورد

شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات اولین روز از آبان ماه با کاهش ۴۲۵۸ واحدی به پله ۱۸۱ هزار و ۶۰ واحدی سقوط کرد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات اولین روز از آبان ماه با کاهش 4258 واحدی به پله 181 هزار و 60 واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و 822 سهم اوراق بهادار به ارزش 6 میلیون و 511 هزار و 33 ریال در بیش از 137 هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) بیش از 1240 واحد، شاخص بازار اول 3732 واحد، شاخص آزاد شناور 4699 واحد، شاخص کل (هم‌وزن) 577 واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) 407 واحد و شاخص بازار دوم 5603 واحد کاهش را تجربه کردند.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز نماد‌های بانک ملت، سایپا، نفت و گاز پتروشیمی تامین، پالایش نفت اصفهان، فولاد مبارکه اصفهان، بانک تجارت، ملی صنایع مس ایران با روند نزولی به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس

شاخص فرابورس نیز در معاملات امروز با اُفت بیش از 40 واحدی به پله 2065 واحدی اُفت کرد.

در بازار فرابورس نیز تعداد 720 هزار و 898 سهم اوراق بهادار به ارزش 3 میلیون و 840 هزار و 129 ریال در بیش از 107 نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات بازار فرابورس نماد‌های تجارت الکترونیک پارسیان کیش، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، سهامی ذوب آهن اصفهان، تولید و صادرات ریشمک، پتروشیمی غدیر با روند منفی و نماد‌های داروسازی آوه سینا، پتروشیمی زاگرس با روند مثبت به کار خود پایان دادند.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل