کد خبر: ۳۵۸۵۸ - تاریخ خبر: ۱۵:۰ - ۱۳۹۷/۸/۱

تصویب بسته حمایت غذایی اقشار کم درآمد در دولت
سرپرست وزارت تعاون:

تصویب بسته حمایت غذایی اقشار کم درآمد در دولت

سرپرست وزارت تعاون از تصویب کلیات «بسته حمایت غذایی اقشار کم‌درآمد» در جلسه یکشنبه هیات دولت خبر داد و گفت: این بسته حمایتی در اختیار افرادی که درآمد کمتر از سه میلیون تومان دارد، قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه کنفرانس منطقه‌ای سالمندی با بیان اینکه این بسته حمایتی در قالب برنامه حمایت غذایی از گروه‌های کم‌درآمد و نیازمند حمایت مثل سالمندان و غیره در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: مقدمات اجرای توزیع بسته حمایتی به زودی فراهم می‌شود و رییس جمهوری تاکید دارد که اولین مرحله‌ این بسته حمایت غذایی بزودی در اختیار مردم قرار بگیرد.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: براساس تاکید رییس جمهوری و در 10 روز اول آبان‌ماه فروشگاه‌های ویژه توزیع این بسته‌های حمایتی، مشخص خواهد شد. وی با اشاره به اینکه براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی این بسته حمایتی در اختیار افرادی که درآمد کمتر از سه میلیون تومان دارد قرار خواهد گرفت، ادامه داد: شاخص بهره‌مندی از این بسته حمایتی، درآمد سرپرست خانوار است.

محسنی بندپی در ادامه خاطرنشان کرد: این بسته‌ها تا پایان سال 1397 و به شکل غیرمستمر در سه مرحله و در مجموع با مبلغ 600 هزار تومان توزیع می‌شود و همه دستگاه‌های تامین‌کننده منابع آن موظف هستند تا هرچه سریع‌تر منابع مورد نیاز را تامین کنند. سرپرست وزارت تعاون ادامه داد: این بسته حمایتی متناسب با تعداد اعضای خانوار تعلق خواهد گرفت و در راستای سیاست‌های دولت برای تامین اقلام ضروری خانوارهاست.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل