کد خبر: ۳۵۸۵۴ - تاریخ خبر: ۱۴:۰ - ۱۳۹۷/۸/۱

شاخص به پله ۱۸۵ هزار واحدی سقوط کرد

شاخص به پله ۱۸۵ هزار واحدی سقوط کرد

شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات اولین روز از آبان ماه با کاهش ۲۴۶۰ واحدی به پله ۱۸۵ هزار و ۳۱۸ واحدی صعود کرد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات اولین روز از آّبان ماه با کاهش 2460 واحدی به پله 185 هزار و 318 واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد 2 هزار و 757 سهم اوراق بهادار به ارزش 10 میلیون و 42 هزار و 159 ریال در بیش از 166 هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) بیش از 716 واحد، شاخص بازار اول 2223 واحد، شاخص آزاد شناور 3173 واحد، شاخص کل (هم‌وزن) 612 واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) 432 واحد و شاخص بازار دوم 2910 واحد کاهش را تجربه کردند.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز نماد‌های بانک ملت، پتروشیمی پارس با روند صعودی و نماد‌های سایپا، نفت و گاز پتروشیمی تامین، فولاد مبارکه اصفهان، بانک تجارت، داده گستر‌های وب با روند نزولی به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس

شاخص فرابورس نیز در معاملات امروز با رشد بیش از 2 واحدی به پله 2015 واحدی صعود کرد.

در بازار فرابورس نیز تعداد 728 هزار و 442 سهم اوراق بهادار به ارزش 3 میلیون و 961 هزار و 71 ریال در بیش از 113 نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات بازار فرابورس نماد‌های گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، سهامی ذوب آهن اصفهان، تولید و صادرات ریشمک، پتروشیمی غدیر با روند منفی و نماد‌های داروسازی آوه سینا، پتروشیمی زاگرس، تجارت پارسیان کیش با روند مثبت به کار خود پایان دادند.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل