کد خبر: ۳۳۷۱۹ - تاریخ خبر: ۱۴:۴ - ۱۳۹۷/۷/۲۳

ابلاغ بسته اجرایی ارتقای بهره‌وری در هفته آینده
رییس سازمان ملی بهره‌وری :

ابلاغ بسته اجرایی ارتقای بهره‌وری در هفته آینده

بسته برنامه ریزی اجرایی برای ارتقای بهره وری هفته آینده به دستگاه‌ها ابلاغ می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین، علی اکبر اولیاء با اشاره به اهداف برنامه ریزی شده کشور در زمینه بهره‌وری گفت: در برنامه ششم توسعه پیش بینی شده سهم بهره وری از رشد اقتصادی به 35 درصد برسد که برای این منظور بسته اجرایی برای ارتقای بهره وری به دستگاه‌ها ابلاغ می شود و جلسات توجیهی برای مدیران و کارشناسان دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی و همچنین سازمان های توسعه ای ازجمله سازمان مدیریت صنعتی برگزار خواهد شد تا هر دستگاه به تواند به سهمی که برای ارتقای بهره‌وری برایش مشخص شده ، برسد.

وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته بخش ارتباطات، نفت و کشاورزی بیشترین ارتقای بهره‌وری را داشتند گفت: با توجه به شرایط فعلی کشور باید از ظرفیت‌های موجود استفاده بیشتر شود تا در زمینه ایجاد اشتغال نیز شاهد رشد باشیم.

رییس سازمان ملی بهره‌وری درباره برگزاری دوره آموزشی و ویدئو کنفرانس بین المللی نوآوری در صنایع کوچک که امروز در سازمان بهره وری برگزار شد گفت: ما عضو سازمان بهره‌وری آسیایی هستیم که با مبادله دانش برای اعضا در جهت ارتقای بهره‌وری فعالیت می‌کند. اولیاء گفت: این سازمان در افزایش بهره وری به ویژه در ژاپن، کره، سنگاپور و مالزی موفق بوده و دوره های مشابهی با شرکت ایران برگزار شده است.برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل