کد خبر: ۳۳۱۷۳ - تاریخ خبر: ۱۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۶/۲۱

۶۰ هزار نفر به لیست دریافت کنندگان سود اضافه شدند
مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی :

۶۰ هزار نفر به لیست دریافت کنندگان سود اضافه شدند

مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به پیش بینی سود ۵ هزار میلیارد برای سهام عدالت در سال ۹۶، گفت: با بازگشایی مجدد سامانه سهام عدالت حدود ۴۰ هزار نفر در ظرف مدت ۱۰ روز به سامانه سهام عدالت شماره شبا ارائه کرده اند و با این وجود آمار کلی به ۴۰ میلیون نفر رسید.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،سید جعفر سبحانی ، در خصوص آخرین آمار ثبت شماره شبا از سوی مشمولین سهام عدالت بیان کرد: با بازگشایی مجدد سامانه سهام عدالت، از 10 شهریور ماه با توجه به مصوبه شواری عالی اصل 44، تا به امروز حدودا 60 هزار نفر در این 10 روز ثبت شماره شبا انجام داده اند و همچنان آمار ثبت شماره شبا در سامانه حدود 40 میلیون نفر است.

وی در ادامه افزود: سود این افراد پس از بررسی اطاعات و صحت شماره شبا بررسی و به حساب مشمولین واریز خواهد شد.

مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی در خصوص روند ثبت نام وراث مشمولین متوفی گفت: حدود 14 هزار نفر از وراث اقدام به تکمیل پرونده و دریافت سود کرده اند که سود این افراد پس از بررسی و صحت مدارک و شماره حساب‌ها واریز خواهد شد.

سبحانی در توضیح میزان سود تقسیم سود میان مشمولین در سال جاری تصریح کرد: سه هزار و 200 میلیارد تومان سود بین مشمولان سهام عدالت توزیع شد؛ در واقع 98 درصد سود خود را دریافت کردند و فقط باقیمانده مشمولانی که شماره شبای خود را با تاخیر وارد سامانه کرده‌اند نیمه اول شهریورماه سود خود را دریافت خواهند کرد.

وی عنوان کرد: سود سهام عدالت سال آینده از امسال بیشتر خواهد بود؛ پیش‌بینی شده سود سهام عدالت سال 96 که امسال پرداخت می‌شود 5 هزار میلیارد تومان باشد.

مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی در انتها خاطر نشان کرد: تکلیف سود و سهام مشمولین که در تا پایان مهر ماه اقدام به ارائه شماره شبا نکنند بعد از پایان مهر ماه و در بررسی با شورای عالی اصل 44 مشخص می‌شود.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل