کد خبر: ۲۵۵۱۲ - تاریخ خبر: ۱۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۵/۸

استفاده از ارز رمزها برای دور زدن تحریم راهکاری موقت
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی:

استفاده از ارز رمزها برای دور زدن تحریم راهکاری موقت

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی با بیان اینکه استفاده از ارزهای رمزنگار هنوز نیاز به سبک و سنگین کردن دارد، گفت: ارزهای رمزنگار برای دور زدن تحریم ها، راه حل کوچک و موقتی است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،فریال مستوفی درباره استفاده از ارزهای رمزنگار برای تجارت خارجی اظهار داشت: استفاده از این نوع ارزها خطرات و منافعی برای تجار و دارندگان آنها دارد. وی با بیان اینکه در دوره گذشته تحریم بسیاری از تجار و بازرگانان به دلیل دور زدن تحریم ها پول خود را از دست دادند، تصریح کرد: در دوره گذشته بسیاری از صادرکنندگان و واردکنندگان پول یا کالای خود را به فروشندگان یا واردکنندگان خارجی به ویژه چینی ها دادند و مال خود را از دست دادند.

رییس مرکز سرمایه گذاری خارجی اتاق تهران خاطرنشان کرد: نمی توان گفت که بیت کوین یا سایر ارزهای رمزنگار که از فناوری بلاک چین استفاده می کنند، خیلی ایمنی دارند زیرا هک شدن آنها اتفاق افتاده است.

مستوفی تاکید کرد: برای استفاده از ارزهای رمزنگار قبل از هر چیز باید تمامی شرایط و جوانب را سنجید؛ با این حال در بهترین حالت استفاده از ارز رمزها راه حل کوچک و مویرگی مانند تهاتر و بارتر است.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل