کد خبر: ۲۵۴۰۵ - تاریخ خبر: ۱۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۵/۲

قیمت طلا در بازار جهانی کاهش یافت

قیمت طلا در بازار جهانی کاهش یافت

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱ درصد کاهش به ۱۲۲۲ دلار و ۸۲ سنت رسید.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،در حالی که به دلیل احتمال ادامه روند افزایش نرخ بهره، ارزش دلار تقویت شده و بازدهی اوراق خزانه داری آمریکا افزایش یافته است، قیمت طلا امروز با کاهش مواجه بود.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز با 0.1 درصد کاهش به 1222 دلار و 82 سنت رسید. قیمت طلای آمریکا برای تحویل در ماه اوت هم امروز با 0.2 درصد کاهش به 1222 دلار و 90 سنت رسید.

شاخص ارزش دلار در برابر سبد ارزهای معتبر جهانی امروز در رقم 94.641 ثابت بود.

در حالی که انتظار می رود فدرال رزرو، به رغم انتقادات ترامپ روند افزایش نرخ بهره را افزایش دهد، سوددهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری امریکا دیروز به بالاترین رقم خود در طی 5 هفته گذشته رسید.

به دنبال انتشار گزارش هایی مبنی بر اینکه بانک مرکزی ژاپن در حال بحث بر سر اقداماتی برای کاهش سیاست های محرک پولی خود است، ارزش ین در برابر دلار به بالاترین رقم خود در طی 2 هفته گذشته رسید و میزان سوددهی اوراق قرضه 10 ساله دولت ژاپن نیز به بالاترین رقم در طی 6 ماه گذشته رسید.

ایران دیروز توئیت هشدار آمیز ترامپ مبنی بر اینکه تهران در صورت تهدید آمریکا ممکن است با تبعات شدیدی مواجه شود را رد کرد.

حجم دارایی های اس پی دی آر گلد تراست، بزرگترین صندوق سرمایه گذاری در بازار طلا روز دوشنبه با 0.55 درصد افزایش به 802.55 تن رسید.

 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل