کد خبر: ۲۴۲۶۴ - تاریخ خبر: ۱۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۴/۲۵

۴۰۰ هزار نفر تا پایان تیر سود دریافت می‌کنند
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی:

۴۰۰ هزار نفر تا پایان تیر سود دریافت می‌کنند

ثبت چند هزار کد ملی سهامداران متوفی در یک هفته
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: نزدیک به ۴۰۰ هزار نفر از مشمولان دریافت سود سهام عدالت باقی مانده‌اند که این افراد نیز تا پایان تیرماه سود سهام عدالت را دریافت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،سید جعفر سبحانی در خصوص تعداد شماره ملی متوفیان ثبت شده در دفاتر پیشخوان بیان کرد: هنوز رقم دقیق شماره ملی ثبت شده در دفاتر پیشخوان مشخص نیست و روز گذشته جهت بررسی سازکار تعیین شده برای پرداخت سود به متوفیان و بررسی شماره شبا‌ها مراجعه وراث به دفاتر متوقف شد و زمان بعدی مراجعه در اطلاعیه‌های بعدی مشخص خواهد شد.

وی با اشاره به تاکنون به بیش از 39 میلیون نفر کل سود دریافتی سهام عدالت دریافت کرده اند، تصریح کرد: نزدیک به 400 هزار نفر از مشمولان دریافت سود سهام عدالت باقی مانده‌اند که این افراد نیز تا پایان تیرماه سود سهام عدالت را دریافت خواهند کرد.

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی در خصوص سود عملکرد سال 96، توضیح داد: برای تعیین تکلیف سود عملکرد سال 96، منتظر برگزاری مجامع تمامی شرکت‌های سرمایه‌پذیر هستیم.

سبحانی در انتها خاطر نشان کرد: مجامع شرکت‌ها معمولا آخر تیرماه برگزار می‌شود. اما از سویی دیگر سال مالی تعدادی از شرکت‌ها پایان مهر ماه است از این رو برای تعیین سود عملکرد باید منتظر برگزاری مجامع این شرکت‌ها نیز بمانیم.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل