کد خبر: ۲۲۹۹۸ - تاریخ خبر: ۱۳:۱۵ - ۱۳۹۷/۴/۱۰

شرط آغاز معاملات گواهی ارزی در بورس
یک مقام رسمی بورس تهران اعلام کرد :

شرط آغاز معاملات گواهی ارزی در بورس

معاون بازار شرکت بورس تهران اعلام کرد: آغاز به کار معاملات گواهی ارزی منوط به انتشار اطلاعیه از سوی شرکت بورس تهران است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین، در روزهای گذشته مقامات ارشد اقتصادی کشور از آغاز معاملات گواهی ارزی در بورس اوراق بهادار تهران خبر دادند و به این ترتیب امروز در اولین گام نماد اوراق گواهی صادراتی ارز با نرخ یورو با نماد «یصیورو» در سامانه پس از معاملات درج شد.

بر اساس این گزارش، پس از درج نماد اوراق گواهی صادراتی ارز با نرخ یورو و با نماد «یصیورو»، در سامانه پس از معاملات، علی صحرایی معاون بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران، اظهار داشت : امروز تنها نماد این اوراق در سامانه پس از معاملات درج شده، اما آغاز به کار معامله این اوراق زمانی آغاز می شود که شرکت بورس تهران، اطلاعیه رسمی در خصوص بازگشایی نماد را منتشر کند.

گفتنی است در همین زمینه، طی روزهای گذشته شاپور محمدی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار بیان کرد: قبل از شروع معاملات این اوراق، دستگاه های مرتبط به سازمان بورس در خصوص اینکه چه افرادی می توانند گواهی ارزی را خریداری یا به فروش برسانند، اطلاعات و مستندات لازم را ارائه خواهند کرد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل