کد خبر: ۲۱۹۴۱ - تاریخ خبر: ۱۴:۳۲ - ۱۳۹۷/۴/۵

بورس ارز برای تبادلات مردم تشکیل می‌شود
ربیعی تاکید کرد:

بورس ارز برای تبادلات مردم تشکیل می‌شود

وزیر تعاون از تشکیل بازار ثانویه بورس ارز برای سهولت تبادلات مردم خبر داد: با وجود فشارها و تحریم‌ها نه تولید نفتمان کم شده و نه فروش نفت پایین آمده است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،علی ربیعی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه صادرات اقتصاد در سطح کلان بهم نخورده است، گفت: تنها چیزی که در بازارهای داخلی ارز و سکه تنش ایجاد کرده و موجب سوداگری و ناآرامی‌های اخیر شده، هجوم عده‌ای خاص است که پول زیادی دستشان است و دولت در حال شناسایی آن‌هاست.

وی تاکید کرد: دولت تلاش می‌کند تا تصمیم درست و مناسبی در سریع‌ترین زمان در پیش بگیرد و بازار را تحت کنترل درآورد و این را بدانید که تنش‌های اخیر نمی‌تواند ادامه داشته باشد و به اقتصاد کشور ضربه بزند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اتخاد تصمیماتی در دولت برای تامین کالاهای مرتبط با زندگی روزمره مردم خبر داد و گفت: مایحتاج ضروری مردم با همین قیمت تامین می‌شود و مردم نگران نباشند.

سبد خانوارها تحت کنترل است

به گفته ربیعی کالاهایی که ممکن است در سبد هزینه بیش از 50 میلیون خانوار ایرانی تاثیر بگذارد، تحت کنترل است و کمترین اثر را خواهد دید.

افزایش یارانه همه مردم در برنامه نیست

وی در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان اینکه دیگر به فکر افزایش یارانه‌ها برای عموم نیستیم، تاکید کرد: فقط اقشاری که طبق برنامه پشت نوبتی هستند، مشمول دریافتی بیشتر خواهند بود و 7000 میلیارد تومان برای آن‌ها کنار گذاشته و از دهک‌های پایین شروع کرده‌ایم.

ربیعی تاکید کرد: با تمهیدات پیش‌بینی شده سبد هزینه خانوارهای کارگری، مستمری بگیران، بازنشستگان و کشاورزان تقویت خواهد شد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل