کد خبر: ۱۹۶۱۲ - تاریخ خبر: ۱۰:۶ - ۱۳۹۷/۳/۱۳

جهش ۱۳۰ درصدی درآمدهای گمرک
معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران :

جهش ۱۳۰ درصدی درآمدهای گمرک

معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران گفت: درآمد گمرک در سال ۹۶ بالغ بر ۲۲ هزار میلیارد ریال بوده که نسبت به مصوب قانون بودجه حدود ۱۳۰ درصد محقق شد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین، علی رحیمیان افزود: این میزان درآمد بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده واردات و دیگر عوارض وصولی در گمرک بوده است. درآمد وصولی گمرکات از محل حقوق ورودی در سال 1395 به میزان 175 هزار میلیارد ریال بود.

رحیمیان گفت: امسال اعتبارات خوبی در بحث زیرساخت ها در کشور به ویژه برای نقاط مرزی ابلاغ و تخصیص داده شده و در نظر داریم در 2 سال آینده بحث های عمرانی را که در نقاط مرزی اجرایی شده، به پایان برسانیم.

وی افزود: بیشتر زیرساخت های گمرک در کشور عمری 40 ساله دارند و از پارسال فعالیت ها برای ایجاد و بهبود زیرساخت های عمرانی به ویژه برای نقاط مرزی بیشتر شده و اعتباراتی تخصیص یافته است.

معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران بیان کرد: 150 میلیارد ریال در ابتدای امسال با اولویت نقاط مرزی و برای تکمیل منازل سازمانی و ساختمان های اداری گمرک در خوزستان ابلاغ شده است. رحیمیان ادامه داد: این مبلغ برای گمرکات بندر امام، چذابه، شلمچه، چوئبده و اروند در نظر گرفته شده است.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل