کد خبر: ۱۷۳۷۲ - تاریخ خبر: ۱۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۲/۲۹

توافق ارزی دولت و مجلس
رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی :

توافق ارزی دولت و مجلس

رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی گفت: در توافق بین دولت و مجلس قرار شد در موضوعات بازار متشکل ارزی و تامین نیازهای خُرد مردم مانند ارز مسافری، درمانی و... اصلاحاتی صورت گیرد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،حمیدرضا فولادگر ، درباره تصمیمات اخیر ارزی دولت اظهارداشت: اقدامات دولت در بحث مدیریت بازار ارز و اعمال نرخ ارز شناور مدیریت شده که قانون بر عهده دولت گذاشته است، اقدام مناسبی بود که باید زودتر انجام می‌شد.

وی افزود: در این زمینه جلساتی برگزار و مسائلی مانند پیشنهادات بخش خصوصی در این جلسات بررسی شده و دکتر سیف قبول کرد که نظرات کارگروهی که بخش خصوصی دارد را بگیرد. فولادگر ادامه داد: مجلس در جلسه غیرعلنی با معاون رییس جمهور پیشنهاداتی ارائه داد که قرار شد در موضوعات بازار متشکل ارزی و تامین نیازهای خرد مردم مانند ارز مسافری، درمانی و... اصلاحاتی صورت گیرد.

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه هرچند این نیازها درصد کمی هستند اما سبب می‌شود کل تصمیم دولت با مشکل مواجه شود، گفت: دولت باید هم در بحث تولید، واردات و صادرات پیشنهاد اصلاحی بیاورد و هم نیازهای متقاضیان خرد را پاسخگو باشد چراکه همین نیازها سبب ایجاد جو روانی می‌شود.

رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی خاطرنشان کرد: دولت و بانک مرکزی قبول کرده‌اند که در هر دو مورد پیشنهادها را دریافت کنند و امیدواریم اقدامات مقتضی انجام شود.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل