کد خبر: ۱۶۱۱۵ - تاریخ خبر: ۱۵:۲۰ - ۱۳۹۷/۲/۱۳

نقش فین‌تک‌ها در حوزه مدیریت مالی کشور
یک کارشناس بانکی :

نقش فین‌تک‌ها در حوزه مدیریت مالی کشور

یک کارشناس بانکی، گفت: همکاری بانک‌ها و فین‌تک‌ها درحوزه مدیریت مالی، توانسته در کشور به خوبی شکل گیرد و به طور قطع این همکاری در طی ۲سال پیش وضعینت مناسبی نداشت.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین، محمدرضا غفوری ، با اشاره به همکاری بانک‌ها و فین‌تک‌ها، اظهار کرد: با توجه به پیشرفت تکنولوژی در دنیا و استفاده از فنون به روزرسانی در کشور، بانک‌ها هم با استفاده از فین‌تک‌ها توانستند تغییراتی در حوزه مالی و بانک‌ها داشته باشند.

وی تصریح کرد: بانک‌ها امروز با یک واقعیت مجازی در عرصه بانکداری دیجیتال روبه‌رو هستند که به شدت با مدل‌های قبلی بانکداری رقابت می‌کند و اگر بانک‌ها نخواهند ویژگی‌های جدید این مدل را درک و خود را با آن تطبیق دهند عملاً بازنده این مدل جدید خواهند بود.

به گفته غفوری، با سیاستی که بانک‌های ایران پیش می‌روند بانک مرکزی باید استفاده درست از این ابزارها را در اختیار آنها قرار دهد.

این کارشناس بانکی با بیان اینکه گردش مالی باید باعث بهبود ارتقای کار شود، یادآورشد: هم اکنون در ایران همکاری‌های خوبی بین فین‌تک‌ها و بانک‌ها صورت گرفته که توانسته تغییرات خوبی در حوزه کسب و کار داشته باشند.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل