کد خبر: ۱۳۸۶۶ - تاریخ خبر: ۱۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۱/۲۸

رکورد تازه ارزش معاملات در بورس انرژی

رکورد تازه ارزش معاملات در بورس انرژی

رکورد جدید ارزش معاملات روزانه در تابلوی برق بازار فیزیکی بورس انرژی به ثبت رسید.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،در جریان معاملات روز گذشته بورس انرژی در تابلوی برق بازار فیزیکی، به میزان 575.000 کیلووات در هر ساعت برق با دوره مصرف بارپایه و دوره تحویل هفتگی، فصلی و ماهانه توسط نیروگاه‌های طوس، ارومیه، خرمشهر و دماوند عرضه شد که ارزش آن 319 میلیارد و 406 میلیون ریال رسید.

بر اساس این گزارش، در تابلوی قراردادهای سلف موازی استاندارد با سررسید یکسال و بیشتر در نماد «سبندر 971» نیز 6.833  قرارداد با ارزش بیش از 187 میلیارد و 557 میلیون ریال مورد معامله قرار گرفت.

بازار برق

همچنین بازار برق بورس انرژی نیز شاهد معامله 2.500 قرارداد معادل 60 هزار کیلووات ساعت به ارزش 18 میلیون ریال بود و نمادهای بارپایه با قیمت 300 ریال بر کیلووات ساعت مورد معامله قرار گرفت.

از سویی دیگر، نمادهای بارپیک روزانه، بارپایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه 22، 23، 24 و 25 فرودین ماه 97 و بار پیک هفتگی، بار پایه هفتگی، میان باری هفتگی و کم باری هفتگی 19 خرداد 97 گشایش و نمادهای بار پیک روزانه، بار پایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه 30 فرودین ماه 97 در پایان جلسه معاملاتی متوقف و فرآیند تحویل آن ها آغاز شد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل