کد خبر: ۱۳۷۰۴ - تاریخ خبر: ۱۴:۵ - ۱۳۹۷/۱/۱۶

با اتریش بهترین روابط بانکی را داریم
یک مسئول در بانک مرکزی :

با اتریش بهترین روابط بانکی را داریم

یک مسئول در بانک مرکزی با تاکید بر اینکه اتریش، یکی از بهترین کشورهای همکار ایران در حوزه روابط بانکی است، گفت: هیچ تغییری در سیاست‌های اوبربانک اتریش در رابطه با ایران رخ نداده است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین، یک مقام مسئول در بانک مرکزی با تاکید بر اینکه هیچ تغییری در سیاست‌های اوبربانک اتریش در رابطه با ایران رخ نداده است، گفت: کشور اتریش یکی از همکاران ایران در حوزه روابط بانکی است و قرارداد یک میلیارد یورویی که با این کشور به امضا رسیده است، هم اکنون در حال اجرا است.

وی افزود: سفیر اتریش در ایران نیز این موضوع را مورد تاکید قرار داده که تغییری در سیاست‌های اقتصادی ایران و اتریش رخ نداده و کارهای بانکی نیز به روال سابق در جریان است.

این مقام مسئول در بانک مرکزی تصریح کرد: اتریش یکی از کشورهایی است که بعد از انعقاد قرارداد برجام، تفاهم‌نامه با ایران امضا کرده است و یکی از نخستین کشورهایی است که با چهارده بانک ایرانی، قرارداد تامین مالی و فاینانس به امضا رسانده است. بنابراین هیچ تغییری در سیاست‌های اوبربانک اتریش نداریم و روال تامین مالی در جریان است.

وی از معرفی چندین پروژه ایرانی برای استفاده از خط فاینانس اوبربانک اتریش خبر داد و گفت: به نظر می‌رسد که اظهارنظر مدیرعامل اوبربانک اتریش تحت فشار از جانب آمریکایی‌ها بوده است؛ اما سیاست‌های کلی اتریش در قبال ایران به هیچ عنوان تغییر نداشته و سفیر این کشور نیز هر گونه تغییر در روابط را تکذیب کرده است.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل