کد خبر: ۱۳۷۰۰ - تاریخ خبر: ۱۲:۱۲ - ۱۳۹۷/۱/۱۶

بررسی هزینه های اقتصادی تلگرام ونوسانات نرخ ارز درنشست هفته آینده
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

بررسی هزینه های اقتصادی تلگرام ونوسانات نرخ ارز درنشست هفته آینده

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، از بررسی دو موضوع تهدیدهای اقتصادی تلگرام وضرورت حفظ اطلاعات شخصی کاربران و نیز نوسانات نرخ ارز در نشست هفته آینده کمیسیون متبوعش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین، فاطمه حسینی، با بیان اینکه قرار است هفته آینده کمیسیون اقتصادی دو موضوع مهم مورد بررسی قرار گیرد، اظهار داشت: نخستین موضوع بحث تلگرام است که در این راستا نشست مشترک کمیسیون اقتصادی و امنیت ملی با وزیر ارتباطات و دبیر شورای عالی فضای مجازی درباره تلگرام از منظر ریسک‌ها و هزینه‌های اقتصادی  بر کشور از طریق تلگرام برگزار می شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دستور کار دیگر کمیسیون بررسی نابسامانی های اخیر بازار ارز با حضور رئیس کل بانک مرکزی است، افزود: این جلسه در راستای نقش نظارتی کمیسیون اقتصادی در این حوزه است که در این جلسه برخی خلأها را که می توان با قانونگذاری مرتفع کرد نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: کمیته ساماندهی بازار ارز کمیسیون اقتصادی طرحی دوفوریتی برای ساماندهی بازار ارز تهیه کرده که این طرح در کمیته در حال بررسی است.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل