کد خبر: ۱۳۶۷۵ - تاریخ خبر: ۱۰:۱۴ - ۱۳۹۷/۱/۱۵

پرداخت سود افراد جامانده طی ماه‌های آینده
مشاور رییس سازمان خصوصی‌سازی :

پرداخت سود افراد جامانده طی ماه‌های آینده

مشاور رییس سازمان خصوصی‌سازی گفت: یک عده از مشمولین هستند که پس از واریز سود شماره شبای خود را وارد سامانه کرده‌اند و کارشان در حال انجام است و طی ماه‌های آینده با دریافت سود از شرکت‌های سرمایه‌پذیر آن گروه هم تسویه حساب خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،سیدجعفر سبحانی، مشاور رییس سازمان خصوصی‌سازی در مورد واریز سود آخرین گروه از مشمولین سهام عدالت‌ اظهار داشت: واریز سود 20 گروه از مشمولین سهام عدالت انجام شده و تا قبل ازعید با 19 گروه از سهامداران به طور کامل تسویه حساب شد و تنها یک گروه باقی‌ماند که آن هم شامل شاغلین وکارکنان دستگاههای‌اجرایی و بازنشستگان کشوری و لشگری و کارمندان تامین‌اجتماعی بودند که واریز سود یک بخش کوچکی از آنها در 28 اسفند ماه کلید خورد.

وی افزود: واریز سود این گروه از  آخر اسفندماه آغاز شد و ما همان زمان اعلام کردیم واریز سود این گروه به تدریج انجام می‌شود زیرا اخذ سود و مجموعه پولی که لازم است از این شرکت‌ها گرفته شود تا به این گروه از مشمولین داده شود حدود 460 میلیارد تومان است و این رقم را یک‌باره نمی‌توانیم از شرکت‌ها دریافت کنیم.

سبحانی خاطر نشان کرد: سود بخش کوچکی از این گروه را پرداخت کردیم و طی روزهای آینده نیز مابقی مبالغ را تسویه خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه حدود 9 میلیون نفر مشمولین گروه بیست هستند، افزود: سود این افراد یکسان نیست و به عنوان مثال اگر فردی530 هزار تومان سهام داشته باشد حدود 80 هزار تومان سود دریافت خواهد کرد.

مشاور رییس سازمان خصوصی‌سازی افزود: یک عده از مشمولین هستند که پس از واریز سود شماره شبای خود را وارد سامانه کرده‌اند و کارشان در حال انجام است و طی ماه‌های آینده با دریافت سود از شرکت‌های سرمایه‌پذیر آن گروه هم تسویه حساب خواهند شد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل