کد خبر: ۱۳۴۲۷ - تاریخ خبر: ۱۵:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲

خداحافظی سررسید اسفند ۹۶ از بازار آتی سکه
از دیروز رقم خورد؛

خداحافظی سررسید اسفند ۹۶ از بازار آتی سکه

معامله گران بازار آتی سکه روز گذشته ۱۹هزار و ۸۱۴ قرارداد برای تحویل ماه های آینده به ارزش ۳ هزار و ۳۷۷ میلیارد ریال منعقد کردند؛ نکته مهم معاملات دیروز خداحافظی سررسید اسفند امسال از بازار آتی بود.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،نگاهی به روند معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران نشان می دهد که در روز گذشته و در آخرین روز معاملاتی قرارداد آتی سکه طلا تحویل اسفند ماه امسال، 306 قرارداد منعقد شد که قیمت تسویه سکه روی رقم یک میلیون و 598 هزار تومان قرار گرفت.

در سررسیدهای اردیبهشت و تیرماه سال آینده نیز به ترتیب 680 و 416 قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه برای تحویل اردیبهشت ماه یک میلیون 602 هزار تومان و برای تحویل تیرماه سال آینده یک میلیون و 624 هزار تومان بود.

همچنین در روز گذشته در سکه سررسید شهریور ماه سال آینده 592 قرار داد و در سررسید آبان 97 بالغ بر 5 هزار و 660 قرارداد بر تابلوی معاملات درج شد. بهای سکه در قرارداد تحویل شهریور سال آینده یک میلیون و 649هزار تومان معامله شد و در قرارداد آبان ماه سال 97 نیز معامله گران شاهد ثبت سکه به قیمت یک میلیون و 682هزار تومانی بر تابلوی معاملات بودند.

و اما در دورترین سررسید سکه آتی که سررسید دی ماه سال آینده است سرمایه گذاران 12 هزار و 466 قرار داد به قیمت یک میلیون و 725 هزار تومان منعقد کردند.برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل